Přejít na výpis diskuzí

Justin Timberlake

OSOBNOST 31.12.2006 
280 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • erikbu

    STRANKA O NĚM

    Pomáham kamošce es strankou o něm tak bych vas chtel jmenem jí i me poprosit fanoušky jestli tam nezajdete mrknout...
    http://lovejustin.blog. cz/
    fkt každý den novinky a všecko
  • Luky1987
    Justin Timberlake není spatný zpevák, ale taky nic moc
  • Dead and gone

    JOJO, nejlepčí písnička Dead and gone s T.I... Fakt nejlepší kombinace spěváků *14* *14*
    • doris

      Re: Dead and gone

      jj to je výbornej song.
  • Luky1987
    Napísu to takhle, Justin Timberlake nekterý písnicky má dobrý a nekterý nic moc. PS nic proti nemu nemám jak jsem uz psal
    • tak u toho už zustan:DD
  • Luky1987
    Justin Timberlake je nic moc zpevák
  • Je mi špatne z toho,co se dneska všechno sere do hudbu a filmu,hlavne když to nemá ani kousíček talentu tím je Justin Timberlake.Z našich končin radeji než tuhle hruzu Karel Gott,Jana Kirschner,z popu ze zahraničních:Rihanna,Lady Gaga,Katy Perry nebo Cheryl Cole
  • Message for Justin Timberlake

    Hello,Justine.How are you?I love you! Yourself for me best vocalist! *14* *14*
  • Nemusíš řikat, že je dobrej, tvůj názor ti nikdo nebere,jen chceme abys tu přestal dělat bordel...skoro u všech osobností nejdřív píšeš jak je miluješ a o pár dní později o nich píšeš hrozný sra*ky.
  • Justin :D je nej

    Zdarec Justin proste nekrasnejsi kluk na svete a je hrozne krasnej!Mno proste nemam slov:-).Ale hrozne moc se mi libi tak pisnicka se Ciarou Love,Sex,Magic.Tam mu to taky moc sekne.Tuhle pisnicku mam dokonce v mobilu. *3*
  • justin

    Ahoj, prodam sbirku vystrizku a plakatu z casopisu o Justinovi. brectan111@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit