Přejít na výpis diskuzí

Justin Timberlake

OSOBNOST 31.12.2006 
280 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JE MEGA!!!!!! fUCK YOU KDO HO NEMÁRÁD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *14* *14* *14*
  • Vidím,ze na Slovensko a Cesko volajú len odpadných spevákov,celebrity ako je Justin Timberlake,Bruno Mars,Justin Bieber atd.
    • Musím souhlasit
    • Justin Bieber je odpad, rozmazlená hvězdička, nemůžeš ho srovnávat s ligou jako je Justin Timberlake, jediný co maj společnýho je křestní jméno vole *3* Vidím ,že nemáš co dělat, tak si hraješ na hnidopicha, to o tobě hodně vypovídá *3* Proč si nejdeš na nějaký blog za Rihannkou,co frajere?Akorát se tu perfektně ztrapňuješ:)
  • Emilidzex
    vše nej!!!
  • víš co karin jak sním mužeš chodit když nemluvíš anglicky jo a nenadavej nam že jme nuly to ty jsi nula jo ja jsem herečka a nevychlobam se!!!! *16*
  • videly ste klip justina four minits?????????je fakt hustej,a ja na nej mam tanec *3* ha,tet sem vas dostala *1* *2*
  • Dobrá hudba pro me je David Guetta,Rihanna,Lady Gaga nebo Akon si rád poslechnu.Justin Timberlake je hruza a ne zpevák jeho poslouchat ani omylem
    • Justin je právě jediný normální zpěvák, který nevypouští ty elektro popový disko sračky, viz. Guetta atd. Drží se jako jediný svého stylu a nenechá se ovlivňovat ostatními, naživo nepoužívá playback jako většina a má skvělý hlas. A když je tak otřesný ,pak je mi skutečně záhadou, jak mohl letos na MTV VMA Awards vyhrát 3 sošky a cenu Michaela Jacksona, kterou jen tak někdo nemá,jen pár vyjímečných zpěváků. Plus tam předvedl neuvěřitelnou show, že i Gaga , Rihanna a všichni, kteří tam byli přítomni museli smeknout, takže na tvým místě bych si radši trošku ověřil fakta, než nařknul takovej talent. Škoda, že takových zpěváků není víc, podívej se na záznam z VMA a pak teprve něco řikej. A vůbec,tady nemaj hateři co dělat, když ho nesnášíš, tak sem nelez, jednoduchý.
      • Souhlasím s tebou. On je nejlepší a vždycky bude! Vrátit se tady po 5 nebo 6 letech a mít pořád úspěch, ne-li větší tak to je co říct ;)
        • Přesně tak, on když někde vystupuje ,tak to je bomba:)) Je čím dál tím lepší:)
  • Justin je nejlepší zpěvák současnosti...aspoň podle mě..do něj by se zamiloval každý( včetně mě) a to i do postele bych šla s ním hned..od svých deseti :-D
    • Luky1987
      JT je nejlepší americký zpevák *4* *3* *5*
  • Timberlake je kus yeblého howada.Pokud ho nekdo uznávate a posloucháte jeho hnusnou hudbu,tak úprímnou soustrast!!!To,ze je dobrý som napísal peknú blbost
    • ty si riadny chudak ze nemas nic ine na robote ako spamovat a nadavat na inych... uprimne ta lutujem... ked sa ti nepaci tak nelez na jeho profil alebo aspon napis RAZ ze sa ti nepaci a hotovo!!!
  • Nejhorsí zpevák,co znám je Timberlake aj spolu s Justinem Bieberem,50 cent a Britney Spears.A jeste jsem zapomel na ty nase nádhery ze Superstar
  • Musím souhlasit s Lukásem Pintérem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit