Přejít na výpis diskuzí

Kaká

OSOBNOST 19.12.2007 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všetko najlepšie
  • ????

    proč kaká? *7*
    • Protože když byl malý,tak byl nemocný a jeho bráška mu začal říkat Kaká a od té doby se mu říká Kaká:33
  • :-D

    No ještě štěstí, že se nejmenuje Sere *15*
    • Si zabil :D
    • Re: :-D

      Ani trošku to neni vtipny
  • tyret

    Very good!

    Kaká má úžasnou přezdívku, bude určitě strašně hodný, vypadá slušně, umí hrát fotbal a díky tomu vydělává hrozně moc peněz. Prostě ideální kluk! *14*
  • marida

    kaka je křestan

    kaka kdyz mel malem ochrnout tak ho zachranil jezis protoze je krestan stejne jako ja pod dresem nosi tričko s napisem i belon to jesus (preklad:ja patrim jezisi)
    a proto se mi líbi *4*
  • r.madrid

    kaka

    kaka docela ma slusny vykon pralbychmu aby byl kapitanem v ac milan *5*
    • r.madrid

      Re: kaka

      omyl kaka udelal dobre ze prestoupil do real madrid
  • Borec

    Kaka....no co k nemu holt dodat....wim ze se nekomu zda diwne ze napred rika ze chce byt w AC kapitanem a pak prestoupi do do Realu...ale berte to z druhe strany..on newedel ze se o nej bude Real zajimat...sel tam proto ze kdyz byl maly kluk byl jeho sen si zahrat za real stejne jako napr. u C.Ronalda...w jejich dobe byl Real M. nejlepsi klub na swete:-)....jinak je to Pan Fotbalista od ktereho se da cekat ze wzdy neco predwede:-).....A tem kreri si mysli ze jde jenom za penezma....:-) wzkazuji jedine....kdyby oprawdu sel za penezma tak w zime prestoupil do Manchesteru city krery mu nabizel wetsi plat nez ma w Realu.....
  • nechápu ho

    Nechápu co si dokazuje. První říká že v Ac chce stravit celou kariéru a stát se kapitánem a naráz přestoupí do Realu. *16* *7* *7* *16*
  • misiiiiiiisek

    ***

    je to nejj fotbalista kterýho znám
    love *14*
  • kaká

    Kaká je nejlepší na světě!!! Nikdo na něho nemá a nějaký sráč jako C.Ronaldo už vůbec ne!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit