Přejít na výpis diskuzí

Kamil Střihavka

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kamil!!

    Kamca je suprovej - ma sexy hlas!! Tady ho muzete taky pridat ze ho mate radi!! http://www.prostemulluju.cz/
  • Blahopřání

    Kamile, blahopřeji k dnešním narozeninám.
    Hodně zdraví, lásky , štěstí a ať Vám to ještě dlouho tak krásně zpívá. Jste skvělý, při Vašem zpěvu jsem v "sedmém nebi". Vaše kapela Leaders je taky jedinečná !!!! *3* *14* *3*
    • Re: Blahopřání

      Jeste aby to nebyla dobra kapela je to super kapela *3*
      • Re: Re: Blahopřání

        Jo jo máte pravdu Kamil Střihavka je super zpěvák je to hrozne pěknej chlap hned bych do neho šla kdybych nikoho neměla tak bych s ním byla ceký život *14* *14* *14* *3*
        • Re: Re: Re: Blahopřání

          jj. já bych do něj taky šla kdyby mi nebylo 12.je úžasnej a má hrozně sexy hlas
          • wewerka11

            Re: Re: Re: Re: Blahopřání

            Já taky (kdybych se narodila dřív než v roce 1997...) Úžasnej
  • Skvělej zpěvák

    skvělej zpěvák!!! Měla jsem možnost vidět ho naživo v rámci fesťáku a fakt mazec!!
    • Re: Skvělej zpěvák

      Jeho koncerty jsou pokaždé "mazec" *14*
  • viděla sem ho

    jo já sem viděla kamila v pondělí v metropoli a prostě je to kus no. *14*
  • Koncert

    Včera jsem navštívila koncert Jesus Christ Superstar v Hudebním divadle Karlín! Jste stále SUPERSTAR jako v době
    uvádění muzikálu!!!
    Výborné!!!Díky!!!! !!!!!!
    *4* *4* *4*
  • Kamilův koncert

    Dobrý den!Právě jsem se vrátila z Vašeho koncertu,který se dnes konal v Rožnově pod Radhoštěm a musím říct byli jste opravdu skvělí.Skupina hrála opravdu srdcem,Kamil zpíval jako o život,atmosféra úžasná.Ještě jednou Vám všem moc velký dík za a těším se na Vaše cédečko,které si hned jak se objeví na pultech prodejen koupím.Přeji Vám hodně spokojených fanoušků.S pozdravem Jitka
  • KAMILOVI

    DOBRÝ DEN CHCI VÁS POPROSIT O FOTO S PODPISEM ALE NEVÍM KAM MÁM POSLAT OFRANKOVANOU OBÁLKU MÁTE SUPER HLAS A JSTE MEGA DĚKUJI MAJKA *4*
  • Kamilovi

    ahoj Kamile,máš super hlas a písničky.Byla jsem i na muzikalu Excalibr a taky super,prostě Ti fandím,a ráda bych věděla,kde budeš zase hrát.Lucka *3*
  • milan

    bude kamil někde k vidění?
  • hmm. ty blaho koukam ze ti sem pisou jen holky! to se nekdo ma!! *3* no nic, chtel jsem jen ze mas hodne drsnej hlas jako myslim suprovej a ze ti fandim chlape!A na ty trapny pipiny ktery ti sem pisou ser..ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit