Přejít na výpis diskuzí

Kamil Střihavka

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První setkání v Ústecké ZOO

    Milý Kamile, díky našemu setkání v Ústecké ZOO na křtu jsem se stala Tvou faninkou, mile jsi nás překvapil, jsi opravdu moc milý a vlídný na své okolí. Jsem moc ráda,že jsi se se mnou a mou dcerkou Eliškou rád vyfotil,opravdu moc příjemné setkání. Přeji Ti ať se Ti daří stále lépe...Danushka a Eliška z UL *3*
  • Ahoj Kamile, musím se přiznat, že Tvoje písničky zas tak moc neznám, ale kdysi jsem byla na Johance z Arcu a zrovna jsem chytla představení s Tebou a s Bárou a musím říct, že jste byli oba dva naprosto úžasní!!!!! Strašně to na mě zapůsobilo a do dneška ten muzikál miluju. Hodně mě mrzelo, že pro televizi natočili představení s Luckou Bílou a Petrem Kolářem. Né,že by nebyli dobří, ale pro mě to byl stejně jen slabej odvárek... Bohužel, jsem neviděla žádný jiný muzikál, v kterém jsi hrál a docela mě to mrzí, protože si myslím, že jsi v nich byl stejně skvělý jako v Johance a už jen proto, by stálo za to je vidět. Měj se pěkně a přeju hodně úspěchů do života, profesionálního i soukromého. *14*
    • Re:

      VSECHNY VAS MILUJU TED 12.10. VYSTUPUJU V TEPLICICH U AUKRA DAME SI TAM SRAZ V 17:00 KAMIL STRIHAVKA AHOJ. *4* *14*
    • Re:

      Ahoj Heleno, mám stejně silný zážitek z Johanky, kde hrál Kamil jako ty. Je nejlepší a jedinečný. Taky jsem viděla nahrané v televizi, ale to se nedá srovnat. Zažila jsem Kamila i v jiných muzikálech, je supr.
  • Ahojda Kamile. Tak ty k nám do Chocně s BSP dorazíž už za týden. Ani nevíš, jak moc jsem se na váš těšila, že si váš končeně poslechnu. Jsem tvá velká faninka. Dodnes jsem unešená z Johanky z Arku kdes byl užasný. Byla jsem úplně vedle z toho když jsi zpíval na balkoně. Píšu protože jsem moc smutná z toho, že si tě neposlechnu u nás v Chocni, protože odjíždíme do Chorvatska na dovču. Jen ti chci popřát, aby jsi pořád tak skvěle zpíval aby ti vše vycházelo jak si přeješ a aby jsi měl hodně fanynek. A tak až budeš u nás zpívat v Chocni, tak si zpomeň na to, že v tom městě máš strašně velkou fanynku, kterou moc mrzí, že tě zas neuvidí naživo. Mějse krásně. Zdraví tě tvá fanynka Jana Netolická
  • dotaz

    Na www. motorband.cz jsem se dozvěděla,že by Kamil měl zpívat s Petrem Dvorským a Motorbandem na cédéčku,ktré má vyjít příští rok.Co je na tom pravdy.Bylo by to super Kamil a Motorband.Lenka.
  • col

    Na Misskách jsi byl suprovej,Kája vedle tebe jen pobrukoval atys ses do toho opřel.Zbožnuju písničku i klip Země vzdálená.
  • Ahojda

    Ahojda Kamile!!!!! dne 25.3.2005 sem byla na EXCALIBURU. na konci když ste se ukláněli tak sem strašně brečela protože sem si myslela že tě už neuvidím a ty si na mě hodil oči moc tě prosím mohl bys mi odepsat na ty 3 e maily co máš na :Kamil@Strihavka.ITS.cz.moc dík ahojda tvoje faninka z pardubic TERKA LEWINDA
    • .....byl tam tragickej, bohužel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit