Přejít na výpis diskuzí

Kamila Nývltová

OSOBNOST 1.4.2008 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ty to umíš, ale úplně skvěle to je poznat, protože takovéhle krávy většinou se najdou jen zřídkakdy. Který jsou úžasný a pořád chtěj kritizovat. Najdi si koníček zpívání a pak hodnoť jestli někdo si myslí, že umí nebo neumí zpívat jo? *3*
  • Hrát???? viděl si někoho hrát? Zřejmně ne Kamila přehrává jako blázen nevim jak jinde, ale v Angelice určitě. Nejdřív se koukni na pořádnýho herce a pak mel ju? *3*
  • Re: Nechapu

    nechápu co ti na ní vadí...jo občas má špatnou výslovnost....ake jinak je to super zpěvačka a muzikálová herečka.....je hodně talentovaná což ty asi nejsi když ji takhle kritizuješ.....
  • Střední

    Trapas.. :D chodím na stejnou střední jako on!
  • přání

    Milá Kamilo
    Přání k Tvým 21.narozeninám hlavně přání dobrému zdraví,štěstí a dobrou pohodu.
    *4* *4* *4*
  • archdaemon

    Vše NEJ

    Všechno nejlepší k Tvým krásným 20-tým narozeninám, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka. :-**
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k dvacetinám.
  • Můj názor

    Sice mi Kamila od pohledu nějak nebyla moc sympatická, ale nechci roznášet blafy, protože jí neznám. *3* Třeba jí "vyfasuju" v Draculovi a uvidíme, co v ní je. *1*
  • Diskuze

    Ahojky! Zdravím Vás všechny! Taky jsem velký fanoušek Kamily! :-)

    http://forum.lide.cz/forum.fcgi ?akce=forum_data&forum_ID=85092&aut h=

    Zde můžete také diskuzovat o Kamče! Přijďte a přidejte se k nám! *3*
  • slyšely ste

    slyšeliste co se jí stalo při tom drákulovi možná ste to tady už rozebírali jak na ní spadl ten obraz
  • Kamila je můj vzor

    Je úpa good zpěvačka. Můj největší vzor. Tky zkusím nějakou tu soutěž. Je to plostě bezva zpěvačka. *3*
  • milé překvapení

    Kamila je skvělá zpěvačka!V 24.ledna jsem ji měla jeko Kleopatru a moc mě prěkvapila.Smekám před ní,nejen zě krásně zpívá a hraje,ale je moc příjemná a usměvavá!!!Bouřlivý potlesk ve stoje si Kamča zasloužila!Stejně tak i ostatní umělci... *4*
  • Re: Re: Nechapu

    v kleopatre hrala a v drakuloj
  • gabriellavanessa

    kamila

    Kamila je dobrá,a narodila se ve stejný den jako já 28.6
  • Re: Nechapu

    No urcite:D ty ses naivni kra*a ona je hezka a talentovana!!Umi hezky zpivat,tancovat a jeste hrat(Kleopatra) a k Vojtovi by se treba hodila ;-)
  • Nechapu

    je to desna zpevacka!! a co si to vubec dovoluje jenom se na Vojtu Dyka podivat vzdyt by ji zadupal do zeme nejen zpevem ale i IQ *7* *7* *7* *7* *10* *10*
  • Re: Re: Kamilu na Broadway, ne!

    To všechno pasuje na tebe!!! Ten věk hlavně a nebo jsi dement s IQ 80! Ty chyby, nejsi normální!!! *9* *9* *9* *15* *15* *15* *9* *9* *9*
  • Re: Kamilu na Broadway, ne!

    prosimtě co si o sobě myslíš????! hlavně že ty umíš zpívat a mluvit na veřejvosti!!!!! mi všichni víme že závidíš jak Kamča umí zpívat ale na jeno to dávat nemusiš!!! hlavně že sis pomohl(a) *15* *15* připadáš mi jak nějakej devítiletej spratek kterej se pořád vsteká!!!!!! nevím *13* *15* hlavně že ty tomu rozumíš jak kdo umi zpívat!!! kdyby neuměla zpívat tak si jí asi Michal David nevybere! *1* no jo ja vím to myšlení ti dává zabrat!! tak si to laskavě v tý hlavě srovnej a hod se do klidu *15* *1* *3*
  • patasteam

    pozdrav

    Kamolka je skvělá a úžasná. *14* *14*
  • Souhlas

    Kamila je úžasná.............KOMERCE. Zlatý styl BELUM. I love BELUM.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit