Přejít na výpis diskuzí

Kamila Nývltová

OSOBNOST 1.4.2008 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: do toho

    *9* *9* *9*
  • Kamilu na Broadway, ne!

    Nechápu jak může Kamila hrát a přitom zpívat? s Tou Kleopatrou se snad všichni sekli...vždyť na to vůbec nemá. Chudák Moňa s Raduš, to musí mít radost z takové kleopatry!!! Ty její simplexní odpovědi v pořadu Mr.GS mě o tom přesvědčili. Neumí mluvit, natož zpívat!!! *8* *8* *8*
  • Kleopatra

    Myslím si,že byla jediná která v X Faktoru uměla zpívat.Ruml malý rozsah a Zonyga spíše folklor.Kamila měla spíše soutěžit v pořadu Elán je Elán tam by určitě uspěla lépe.Tam soutěžili opravdu ty co umí Ruml by neprolezl ani kástinkem.Myslím kdyby nazpívala duet s Martinem Filákem /Elán je Elán/byla by to taková bomba,že by všichni koukali. *4*
  • Kamča

    Kamča zpívala uplně kráásně.. mooc sem ti fandila.. ty si zazpívala uplně všechno a tak se pozná dobrý zpěvák.. Kamča je nejlepší.. *14* *3* *4*
  • patasteam

    pozdrav

    lidi nemáte někdo kamčíno číslo...dík. *14* *5* *16*
  • patasteam

    pozdrav

    ahoj lidi nemáte někdo ten podpis...dík. *1* *1* *5*
  • patasteam

    pěkná holka

    moc moc milá holka,kamčo jsi nejlepší *3* *14* *14* *3* *5* *4*
  • Kami jsi skvělá holka

    Ahoj Kami ja sem ti hodně moc fandila v x factoru jsem strasne rada ze si to dotáhla až takhle daleko do té nejlepší pětky přeji ti ať někdy natočíš nějaké cédéčko hodně úspěchu do dalších dní *1* *1* *1* *1*
  • Re: mám její autogram i sbírku!

    ahojky ty mas jeji autogram jo?? a toho prodavas nebo co?? *3*
  • 100%

    super dívka,ať se splní Tvé sny *4*
  • do toho

    do toho *13* *5* *14*
  • Kamča je nejlepší!!!!!!!!

    Kamčo držím palce a doufám,že tě brzy uvidím zase v televizi nebo někde na koncertě. *3*
  • Kamča

    Kamča jestli nevyhraje, tak sou všichni diváci na hlavu *4* *14*
  • mám její autogram i sbírku!

    Mám její autogram i sbírku..kdo má zájem pište na mail
  • Drž se!

    Kamčo drž se v tý sotěži všchni ti moc moc moc fandíme si super *14* *14* *4*
  • FUCK

    KAMILA STINKS LIKE SHIT !!! *1*
  • super

    jj kamilko bojuj ty nba to mas si talentovana slecna *15*
  • Fanděte Kamile!

    Také fandím Kamile Nývltové! Kdo chce může jí podpořit na www.kamila-nyvltova.cz *3*
  • fakt šikovná

    Kamča je fakt skvělá, moc moc držím pěsti této milé a šikovné slečně *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit