Přejít na výpis diskuzí

Kamila Nývltová

OSOBNOST 1.4.2008 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kamilu na Broadway, ne!

    Nechápu jak může Kamila hrát a přitom zpívat? s Tou Kleopatrou se snad všichni sekli...vždyť na to vůbec nemá. Chudák Moňa s Raduš, to musí mít radost z takové kleopatry!!! Ty její simplexní odpovědi v pořadu Mr.GS mě o tom přesvědčili. Neumí mluvit, natož zpívat!!! *8* *8* *8*
    • Re: Kamilu na Broadway, ne!

      prosimtě co si o sobě myslíš????! hlavně že ty umíš zpívat a mluvit na veřejvosti!!!!! mi všichni víme že závidíš jak Kamča umí zpívat ale na jeno to dávat nemusiš!!! hlavně že sis pomohl(a) *15* *15* připadáš mi jak nějakej devítiletej spratek kterej se pořád vsteká!!!!!! nevím *13* *15* hlavně že ty tomu rozumíš jak kdo umi zpívat!!! kdyby neuměla zpívat tak si jí asi Michal David nevybere! *1* no jo ja vím to myšlení ti dává zabrat!! tak si to laskavě v tý hlavě srovnej a hod se do klidu *15* *1* *3*
      • A ty to umíš, ale úplně skvěle to je poznat, protože takovéhle krávy většinou se najdou jen zřídkakdy. Který jsou úžasný a pořád chtěj kritizovat. Najdi si koníček zpívání a pak hodnoť jestli někdo si myslí, že umí nebo neumí zpívat jo? *3*
      • Re: Re: Kamilu na Broadway, ne!

        To všechno pasuje na tebe!!! Ten věk hlavně a nebo jsi dement s IQ 80! Ty chyby, nejsi normální!!! *9* *9* *9* *15* *15* *15* *9* *9* *9*
  • Fanděte Kamile!

    Také fandím Kamile Nývltové! Kdo chce může jí podpořit na www.kamila-nyvltova.cz *3*
  • Drž se!

    Kamčo drž se v tý sotěži všchni ti moc moc moc fandíme si super *14* *14* *4*
  • Souhlas

    Kamila je úžasná.............KOMERCE. Zlatý styl BELUM. I love BELUM.
  • Kamila je můj vzor

    Je úpa good zpěvačka. Můj největší vzor. Tky zkusím nějakou tu soutěž. Je to plostě bezva zpěvačka. *3*
  • Kamča

    Kamča zpívala uplně kráásně.. mooc sem ti fandila.. ty si zazpívala uplně všechno a tak se pozná dobrý zpěvák.. Kamča je nejlepší.. *14* *3* *4*
  • Nechapu

    je to desna zpevacka!! a co si to vubec dovoluje jenom se na Vojtu Dyka podivat vzdyt by ji zadupal do zeme nejen zpevem ale i IQ *7* *7* *7* *7* *10* *10*
    • Re: Nechapu

      nechápu co ti na ní vadí...jo občas má špatnou výslovnost....ake jinak je to super zpěvačka a muzikálová herečka.....je hodně talentovaná což ty asi nejsi když ji takhle kritizuješ.....
    • Re: Nechapu

      No urcite:D ty ses naivni kra*a ona je hezka a talentovana!!Umi hezky zpivat,tancovat a jeste hrat(Kleopatra) a k Vojtovi by se treba hodila ;-)
      • Hrát???? viděl si někoho hrát? Zřejmně ne Kamila přehrává jako blázen nevim jak jinde, ale v Angelice určitě. Nejdřív se koukni na pořádnýho herce a pak mel ju? *3*
      • Re: Re: Nechapu

        v kleopatre hrala a v drakuloj
  • patasteam

    pěkná holka

    moc moc milá holka,kamčo jsi nejlepší *3* *14* *14* *3* *5* *4*
  • milé překvapení

    Kamila je skvělá zpěvačka!V 24.ledna jsem ji měla jeko Kleopatru a moc mě prěkvapila.Smekám před ní,nejen zě krásně zpívá a hraje,ale je moc příjemná a usměvavá!!!Bouřlivý potlesk ve stoje si Kamča zasloužila!Stejně tak i ostatní umělci... *4*
  • přání

    Milá Kamilo
    Přání k Tvým 21.narozeninám hlavně přání dobrému zdraví,štěstí a dobrou pohodu.
    *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit