Přejít na výpis diskuzí

Karel Abraham

OSOBNOST 22.8.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • berusska102

    Happy b-day

    Všechno nej Kájo a natři jim to v příští sezoně tak jako letos ve Valencii! *3*
  • jak rekl stoner nema na to a to byla pravda
    • kluku běž do továrny....bud padáš nebo jsi poslední.....nejsi na závody...jen stojíš peníze...... *11* *11* *11* *11* *11*
  • Tak bych Ti radil skončit. Je to škoda benzínu a peněz.

  • Mladík a jak válí

    Na svůj věk je tento mladík moc šikovněj!Ať se dostaneš ještě víš Karle *1*
  • Hodně štestí v nové sezoně MS 2008

    Moc se mi líbilo jak Karel zajel v Kataru na 7 míště,hodně štestí a dobré výsledky v MS 2008. *14* *3*
  • karel abraham

    To sedmé místo se mu vážně povedlo. Škoda, že ho za celý závod s Peškem ani jednou nezabrala kamera. Doufám, že se bude zlepšovat. Je mu teprve 18, takže myslím, že má ještě hodně před sebou. Uvidíme. Každopádně mu budu držet palce.
  • závodní brněnský drak:)

    Ahojky Kájo, moc jsem Ti držela pěsti v Jerezu a néjen já:) Škoda, že to dopadlo jak dopadlo, ale aspoň BODY jsou doma:)) Příště zase fandíme:) Měj se, směj se a opatruj se:) Pa Rossinka..PS: na plese jsem řídila, ale pamatuju si Tě:)) hihi *15* *4*
  • Ahojky Abajo:)

    Ahojky Kájo, tak koukám, že Ti prázdniny nezačali moc slavně, ten pád v Assenu mě mocinky mrzí a snad budeš brzy zase v pořádku a co nejdřív se z toho otřepeš *3* Viděla jsem Tě v depu na autech jak si se proháněl na čtyřkolce, ale byl si dotoho tak zažraný, že si po mě ani nemrk *15* Měj se pěkně a další GP zase ukaž jaký jsi borec. Páček a savana hokna Rossinka Brno *3* *1*
  • Weruska

    kajo vsechno nejlepsi k svatku a at se ti dari na trati *14*
  • Od Mrtvého moře

    Kájo, 10.-12.04. se jede Qatar. Asi to víš, poněvadž jsi tam. Držíme Ti palce - zde celá parta, včetně personálu hotelu LOT a předpokládáme, že i na nové motorce, snad zopakuješ výsledek z loňského roku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit