Přejít na výpis diskuzí

Karel Abraham

OSOBNOST 22.8.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • betykralova

    Vše nej

    Všechno nejlepší k svátku a hodně štěstí do posledního závodu teď v neděli! *3* *5*
  • betykralova

    Včera sis to dal...

    Včera to šestý místo v Austrálii(tvůj oblíbenej okruh že?), fakt super, moc Ti gratuluju...xD
  • betykralova

    Výborně

    Skvěle...konečně top 10, což?Gratuluju!!! *4*
  • Od Mrtvého moře

    Kájo, 10.-12.04. se jede Qatar. Asi to víš, poněvadž jsi tam. Držíme Ti palce - zde celá parta, včetně personálu hotelu LOT a předpokládáme, že i na nové motorce, snad zopakuješ výsledek z loňského roku.
  • Weruska

    kajo vsechno nejlepsi k svatku a at se ti dari na trati *14*
  • mumiiin

    cože?

    Hee jako v Australii? *14* NEPŘEKONATELNÝ i se zraněním takle dojet?:-) jen tak dál..a ještě líp *15*
  • martaska91

    Marťa

    Kájo seš fakt mrtě na pohodu kluk, v Brně to nevyšlo, ale neva, fandit budeme dál o to se neboj *1* , držim pěsti do dalšího závodu *14*
  • Ahojky Abajo:)

    Ahojky Kájo, tak koukám, že Ti prázdniny nezačali moc slavně, ten pád v Assenu mě mocinky mrzí a snad budeš brzy zase v pořádku a co nejdřív se z toho otřepeš *3* Viděla jsem Tě v depu na autech jak si se proháněl na čtyřkolce, ale byl si dotoho tak zažraný, že si po mě ani nemrk *15* Měj se pěkně a další GP zase ukaž jaký jsi borec. Páček a savana hokna Rossinka Brno *3* *1*
  • ..

    Myslím, že na tvůj věk jsi velice dobrý a že můžeš být jen rád!! Jen tak dál a budeš lepší a lepší. Hodně štěstí!! To určitě potřebuješ.
  • závodní brněnský drak:)

    Ahojky Kájo, moc jsem Ti držela pěsti v Jerezu a néjen já:) Škoda, že to dopadlo jak dopadlo, ale aspoň BODY jsou doma:)) Příště zase fandíme:) Měj se, směj se a opatruj se:) Pa Rossinka..PS: na plese jsem řídila, ale pamatuju si Tě:)) hihi *15* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit