Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
970 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • MartinDyntar

  To mě přijde nějaký podezřelí, o korepondenci s vámi skutečně nemám žádný, ani už ten sebemenší zájem, nesnažte se mě kontaktovat, za pochopení předem děkuji.

 • Karla Gotta som nemusel ako speváka

 • MartinDyntar
  Peníze nejsou vše!!
 • Od Karla Gotta sa mi najviac páči pesnička Zůstanu svůj akorát

  • A mne se zase libi "Nevinna". Ave Caesar.

 • MartinDyntar

  Jen jsem se nudil a kvuli tomu jsem blbe zertoval...nic vice a nic jineho v tom nebylo. Dekuji za prominuti vsem..

 • MartinDyntar

  Karle pane jo skoda ze jsem znal tvou jednu pisen z popelky...odpust me in memorial prosim ty nevhodne a nevkusne me komentare v tomto foru vzdyt pro nemce jsi byl buh...at me charlotta promine me predesle komentare..dekuji.

 • MartinDyntar

  Km nejsi ty nejaka hackerka..no co na to rict jiny kraj jiny mrav...prelouskat to po tobe do cestiny me moc nejde no understand...but colling 776 778 044 and please stay with my and please rescue me...ok..its beautiful foxes..


  • Masja58

   Pozdravy

   Jmenuji se Masja Stokkermans, ve skutečnosti jsem se opravdu cítil přinucen kontaktovat vás po prohlédnutí vašeho profilu zde. Doufám, že můžeme mít pozitivní korespondenci a také můžeme spolupracovat? Prosím, neváhejte a ozvěte se mi na moji soukromou e-mailovou adresu [masjast58@gmail.com], kde získáte další podrobnosti.

   Masja S.

 • kmbaby

  <font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;">Hi dear,</font></font>

  <font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;">It's a pleasure to meet you, I hope everything is fine with you. </font><font style="vertical-align: inherit;">I'm Kayla Manthey, I support, love and humbly. </font><font style="vertical-align: inherit;">I really want to get a good friend with whom I can have a real, meaningful and intimate relationship full of love, passion and romance. </font><font style="vertical-align: inherit;">I have read your profile here, interested in you, and would like to meet you for a serious relationship,</font><font style="vertical-align: inherit;"> </font><font style="vertical-align: inherit;">Please let us continue this conversation via my private mailbox (kaylamanthey9@hotmail.com). </font><font style="vertical-align: inherit;">I will introduce myself better and send you my picture as soon as you receive mail.</font></font>


  • Sympaťáčka si a kočka😉

 • Dovolím si opravit zprávu,že pan Gott se vyučil elektromontérem.Vyučil se v ČKD Praha elektromechanikem,což má s elektromontérem společný pouze základ slova.Elektromontér musí s elektřinou kamarádit trochu blíže než jen po vypínač,elektromechanik dělá vinutí a podobné úkony,ke kterým je bezpochyby také třeba preciznosti,kterou pan Gott nejlépe uplatnil nejen v řemesle,nýbrž hlavně v umění.Kdyby na sobě nepracoval,nebyl by to on,kdo československou a posléze českou kulturu (zejména hudbu) vynesl na evropské nebe.Nikdo jiný,kromě paní Pilarové a pana Matušky,nemohl znamenat víc.I výše zmínění dva zpěváci zůstávají za ním,i když o krůček.Prostě pan Gott byl pan Někdo a zůstane navždy v srdcích lidí,kteří milují český pop

 • Ešte pesnička Zůstanu svůj sa mi páči od neho. Inak škoda Karla Gotta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit