Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST4.3.2011 13:43
933 příspěvků

Karel Gott je nejznámější český zpěvák a mnohonásobný držitel ocenění Zlatý slavík. Do roku 2016 obdržel 41 Zlatých slavíků. Za svou již 60 ti letou hudební kariéru se pyšní přívlastky jako Zlaty hlas Prahy, Božský Karel, Mistr nebo Zlatý slavík. Dětství a mládíNarodil se 14. července 1939 v Plzni, ale od malička žil v Praze. Již od mládí toužil stát se malířem, po ukončení školní docházky se neúspěšně pokusil o studium výtvarného umění. Vyučil se elektromontérem a začal pracovat v ČKD. Souběžně s prací se začal věnovat své druhé lásce a to ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vážený pane Karle Gotte, včera jsem sledovala VIP ZPRÁVY NA TV PRIMA. Ukázky z připravované ČESKO- SLOVENSKÉ pohádky " KDYŽ DRAKA BOLÍ HLAVA "byly velmi působivé. Společně s Vaší pohádkovou manželkou, paní Kamilou Magálovou, Vám to oběma moc slušelo. Vaše dcerky se předvádějí v této pohádce po Vašem boku, jako v reálném životě a věřím, že i ony budou velmi úspěšné.
  Jen si myslím, že by Vám více slušela role krále, už proto, že jste v hudebním světě i jako člověk,tím pravým králem. Ale to je můj názor.
  Pohádka se točí v překrásné přírodní atmosféře a určitě jsou to nezapomenutelné zážitky, které každé natáčení filmu sebou přinášejí.
  Ať pane Karle Gotte děláte cokoliv, vždy je to s plným nasazením, poctivě a s láskou. Jste dokonalý profesionál, jste přirozený a skromný.
  Každá pohádka, která je připravovaná s herci či neherci, je pro mnohé vzpomínkou na mládí a člověk si okamžitě vybaví texty Vašich písní " BÝT STÁLE MLÁD nebo CHCI ZPÁTKY DÁT ČAS ".
  Přeji pohádce " KDYŽ DRAKA BOLÍ HLAVA " úspěšné dokončení natáčení a ať v kinech zazáří tím nejkrásnějším jasem, svěžestí a úspěchem, jako míváte pokaždé na koncertech " VY PANE KARLE GOTTE ".
  Hodně zdraví a ať je rok 2018 i Ty následující roky o Vás a tím, co jedině Vy dokážete svým fanouškům dát ...
  To Vám pane Karle Gotte přeje Vlasta Froňková z Prahy !
 • Vážený pane Karle Gotte, " KRÁSNÉ, VESELÉ A ŠŤASTNÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY 2018 "Vám a Vaší rodině přeji.
  Co Vám pane Karle Gotte napsat. Jste nesmírně vitální člověk a umélec. Každé ocenění, uznání, potlesk, rozzářené oči Vašeho publika a úsměv, radost z toho, že mezi své příznivce přicházíte, je pro Vás balzámem na Vaší duši, na Vaše srdce a za každou cenu, za každých okolností chcete ze sebe vydat jen to nejlepší a hlavně je to poctivé přiznání stavu Vaší neutuchající touhy jít stále vpřed, neohlížet se zpět a v žádném případě se nezastavit !
  Vy, pane Karle Gotte totiž dokážete být neskonale vděčný, pokorný a velmi vzácný, proto se Vám ve všem co děláte, tak daří.
  Dokud budete žít, budete obdivován, žádán a milován. A to nikdo již nezmění.
  Jak jsem již psala v prosinci 2017, rok 2018 bude pane Karle Gotte patřit Vám, bude úspěšný a výjimečný Vaší zásluhou. To Vám z celého srdce přeji, držím palečky a hlavně zdraví, zdraví a opět zdraví. Vl. Froňková z Prahy.
  • Pekne napísané, pripájam sa aj ja k prianiu. A s tou predpoveďou - kiež by ste mali pravdu! *14*
 • Není na tom zdravotně moc dobře. Měl by se už šetřit a uvědomit si,že to nejlepší už má za sebou.
 • Vážený pane Karle Gotte, ráda bych Vám popřála do Nového roku 2018 především skálopevné zdraví. Ať se vracíte s chutí a radostí všude tam, kde Vás rádi mají a na pódia, kam patříte. Přeji Vám ať konečně ustanou kolovat po internetu i médiích, Ty nedůstojné příspěvky o Vás. Já věřím stejně jen tomu, co Vy osobně řeknete přes televizní obrazovku nebo přes rozhlasové stanice. Je smutné, že se mnozí lidé schovávají za různá anonymní jména a kdo se jím znelíbí, toho posečou slovně jako kosou. Ať odhalí svojí identitu a možná by to byl šok, kdo to vlastně píše, že Vážení anonymové?
  Já, pokud bude příležitost, tak Vám sem na tyto stránky vždy napíši pane Karle Gotte ve vší slušnosti a úctě.
  Víte, patřím mezi těch mnoho obdivovatelů Vás pane Karle Gotte, kteří nezapomínají na to, kdy nám bylo s Vámi, i když jen virtuálně velmi dobře a já věřím, že tu zanedlouho opět stane, ten náš nádherný Karel Gott a vše bude jako dřív.
  Chce to odvahu, sílu a chuť to nikdy nevzdávat.
  Pojďte Karle Gotte do toho , ROK 2018 bude patřit opět Vám a Vaší přítomnosti !
  Vlasta Froňková z Prahy.
 • je zprofanovaná přehlídka snobů. Stále více kvalitních zpěváků i skupin se bude od ní distancovat. Dvaačtyřicátý slavík na Gotta prostě zbyl, žádná sláva, ani ta děkovačka nebyla jako dřív, spíš trapárna. Devótní příspěvky Vlasty Froňkové zašlou slávu nezachrání.
 • Karla Gotta a jeho nosatou Ivanu nemusím..Koho dnes zajíma ohraný Gott,a jeho rodina - nikoho čau *1* *1* *1*
  • Potvrzeno - liška je falešná.
 • Vážený Mistře,přeji Vám i Vaší rodině krásné a klidné svátky a děkuji za čokoládové LP,které jako dárek na Mikuláše splnilo vše,byl jste dobrý a na obal jsem slíbil vyrobit rámeček. Budete umístněn v kanceláři školní účetní na Šumavě.Mirek
 • Vážený pane Karle Gotte, dnes je 1.Adventní neděle, začíná VÁNOČNÍ ČAS, čas klidu, pohody a splnění všech přání. Já Vám i Vaší rodině přeji, ať se nedáte nikým a ničím odradit. Ať máte spoustu úspěchů, mnoho příznivců, mezi které patřím i já. Není nutné, abyste nás osobně znal, je důležité, abyste věděl, že nám záleží na Vašich úspěších, že je nás mnoho, kteří Vás obdivují a mají k Vám úctu a že za Vámi stojíme v každé situaci. Nechci psát za ostatní Vaše příznivce, ale věřím, že v jednotě je síla. Pevné zdraví, ať se daří a " ZŮSTAŇTE SVŮJ ". Vlasta Froňková z Prahy.
 • Taky Kájovi gratuluji k 42. Slavíkovi
  • I když opožděně tak i já.
 • Kdyby Karel Gott žil ještě 20 let ,tak ještě 20 krát by dostal Slavíka *4* U něj je to jistota ,že ho dostane.
  • Bohužel, tady už je nedostatek soudnosti, tak ať si je ještě užije...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit