Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 14:43
951 příspěvků

Karel Gott je nejznámější český zpěvák a mnohonásobný držitel ocenění Zlatý slavík. Do roku 2016 obdržel 41 Zlatých slavíků. Za svou již 60 ti letou hudební kariéru se pyšní přívlastky jako Zlaty hlas Prahy, Božský Karel, Mistr nebo Zlatý slavík. Dětství a mládíNarodil se 14. července 1939 v Plzni, ale od malička žil v Praze. Již od mládí toužil stát se malířem, po ukončení školní docházky se neúspěšně pokusil o studium výtvarného umění. Vyučil se elektromontérem a začal pracovat v ČKD. Souběžně s prací se začal věnovat své druhé lásce a to ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Luky1987

  Karel Gott bol dobrý český spevák jeden s najlepších, R.I.P.

 • casanova

  😍😇

 • Luky1987

  Aj keď som ho nemusel ako speváka Karla Gotta, tak nech odpočíva v pokoji

 • 55555

  Milovaný pane Karle Gotte, přišla jsem dnes naposledy, chci Vám do nebe, mezi ANDĚLI poslat ten nejsrdečnější pozdrav, krásné vzpomínky na Vás, které se již nikdy nebudou opakovat a ten čas růží se nikdy nevrátí. Je to bolestná rána a ta se nikdy nezahojí. Přišlo to tak náhle a zasáhlo to celou planetu. 

  Vděk, radost, štěstí a láska bude patřit jenom Vám pane Karle Gotte, měl jste krásný život, plnohodnotný, umělecky bohatý, byl jste obdivován a milován. Už nikdy a nikdo podobný  Vám pane Karle Gotte se nenarodí. 

  Zůstanete mezi námi, protože jste zde zanechal písně, obrazy, umění, které nemá ve světě obdoby. 

  Nikdy jsem si tento den nechtěla připustit, bála jsem se, že to nezvládnu, že mé slzy z očí budou padat a zkrápět zem. A je to tak. 

  Už si tuto mojí zprávu neprečtete, ale já nikdy na Vás pane Karle Gotte nezapomenu. 

  Vlasta Froňková. 

 • 55555

  Přeji hezký, i když trochu smutný den Vám všem i těmto stránkám TISCALI. cz.

  Proč jsem přišla ? Protože se dnes ve všech médiích Českých, Slovenských, Německých, Ruských a dalších evropských zemích objevila velmi smutná zpráva. Náš pan Karel Gott je vážně nemocen. 

  Věřím, že opět lékaři pana Karla Gotta postaví na nohy, že se stane zázrak, že nás Bůh vyslyší. Možná je to vážnější, než v roce 2015, ale kdo věří současné medicíně, tak ví, že je na hodně vysoké úrovni a pokud bude pan Karel Gott poslušným pacientem a bude se šetřit, tak se uzdraví. 

  Vůbec nelze spekulovat, proč, kdy a jak se to přihodilo, že z ničeho nic, se dnes ráno tato smutná zpráva objevila, ale pan Karel Gott byl poslední dobou velmi smutný, řekla bych unavený. Nelze se divit, protože jeho tempo, kdy přecházel z jedné aktivity do další, bylo alarmující. Jenomže pan Karel Gott, který celý život byl a stále bude chtít být mezi kolegy, svými fanoušky a dělat, to co miluje - zpívání, se svého poslání nebude chtít nikdy vzdát. Je to droga, je to láska plná emocí a chuti slyšet potlesk, jásot a bezmeznou touhu se těšit na příští vystoupení. 

  Nemějme to panu Karlu Gottovi za zlé, on má všechny lidi rád a rozdal by se, i kdyby to mělo být naposledy. 

  Pane Karle Gotte pro nás budete tím nejlepším, nejžádanějším, nejlaskavějším a nejmilejším mužem a umělcem ČESKÉ REPUBLIKY. 

  Zvládněte to, porazte tu ošklivou nemoc ať můžeme si říkat " ŽE VÍTĚZ KAREL GOTT MÁVÁ NÁM " ŽE CHCETE ZPÁTKY DÁT ČAS  " ŽE ŽÁDNÁ SRDCE NEHASNOU " A ŽE POSLEDNÍ PÍSNIČKA JEŠTĚ DLOUHO NEZAZNÍ  ". 

  ZDRAVÍ, ZDRAVÍ A OPĚT ZDRAVÍ !!!  Vlasta Froňková. 

 • 55555

  Přeji hezký večer Vám všem i těmto stránkám TISCALI.CZ.

  Proč jsem přišla ? Chtěla bych touto cestou poblahopřát panu Karlu Gottovi a jeho dceři Charlottě Elle za vítězství a získání OCENĚNÍ " ČESKÁ DVANÁCTKA " s nádhernou písničkou SRDCE NEHASNOU. Po 12.týdnů se písnička udržela v HITPARÁDĚ " ČESKÁ DVANÁCTKA ", kterou týden co týden vysílá ČRO2, pod vedením moderátora pana Martina Hrdinky. 

  Je to úžasná písnička, na YOUTUBE má již 11 mil. shlédnutí a to není samo sebou. Oba interpreti dali do písničky svá srdce otce a dcery, znělo to opravdově a síla rodičovské lásky byla slyšet v každém tónu.

  Mám jedno přání a prosbu : Vážený pane Karle Gotte prosím, předejte tuto cenu Vaší dcerce Charlottě Elle, ona si jí zaslouží, bude mít chuť a energii pokračovat v tom, co jste jí jako rodiče dali do vínku - stát se slavnou a nikdy neprohrát.

  Hodně zdraví, štěstí a další krásné písně, třeba i duety, Vám přeje pane Karle Gotte, Vlasta Froňkovå ☀️

 • Luky1987

  Karla Gotta nemusím jako zpeváka

 • Magdalena14

  Kaja Ma narozeni mi mame přani  jediny štěsti zdravi😍😍😍

 • 55555

  Přeji krásný den, jsem tu opět na stránkách TISCALI.cz. a to proto, že NÁŠ ZPĚVÁK 20. a 9 LET 21. STOLETÍ - PAN KAREL GOTT se za necelé 4 dny/ 14.7.2019 / bude dožívat kulatého výročí, a protože datum narození je pouze číslo, je zbytečné jej uvádět. Ráda si vždy pospíším s blahopřáním, abych byla mezi prvními a zbyl tak panu Karlu Gottovi čas, si naše komentáře přečíst. 

  Budu se snažit nepoužívat "DIPLOMATICKÉ NÁVYKY, KUDRLINKY, A OKRAS ŘEČI, tak jak si to pane Karle Gotte přejete, ale pokud je fanynka nadšená, váží si Vás, sleduje Váš umělecký život, pak to není pochlebování, ale upřímná řeč, oslovení, které si prostě zasloužíte a s tím nic nenaděláte. Přeci Váš umělecký život byl a stále je pane Karle Gotte tak vydatný,emotivní,nádherný, bohatý, vstřícný vůči kolegům, přátelům, známým a fanouškům, že to není o žádném přehánění, ale pravda pravdoucí. Možná je to Vaše skromnost, pokora a samozřejmost, ale zde to není na místě. Kolik umělců by si přálo mít tak úspěšnou kariéru, jako je ta Vaše, pane Karle Gotte ? Každý, kdo něco dokázal je rád za pochvalu, uznání a náležité ocenění a můžete s klidným svědomím a s humorem říkat " TO JSEM OPRAVDU NEČEKAL ".

  Neberte nám, fanouškům a příznivcům, Vážený pane Karle Gotte možnost se vyjadřovat, to co vidíme, slyšíme a cítíme. Sám víte, že je Vaším nadáním okouzlit a přímo očarovat, nekonečné, Váš zpěv vábí jako motýli na květy, Vaše osobnost působí jako magnet a vstoupíte-li na pódium, očima i srdcem objímáte své publikum. Těžko někdo z nás ,Váš vnitřní stav může posoudit, ale myslím si, že byste chtěl mnohdy do světa vykřičet JÁ VÁS VŠECHNY MILUJI A ZBOŽŇUJI !

  Milý pane Karle Gotte, 14.7.2019 budete oslavovat, přeji Vám pevné zdraví, pohodu, klid k práci, kterou máte velmi rád - zpívání, malování, moderování i psaní svého životopisu a ostatních aktivit, které jsou nedílnou součástí Vašeho uměleckého života. Buďte s námi příznivci zde na tomto světě ještě řadu let. Jinak zde bude prázdno a těžko Vás někdy a někdo dokáže nahradit. Mějte pro nás,příznivce své srdce na dlani a za to moc veliké DĚKUJI pane Karle Gotte.

  JSTE NEJLEPŠÍ MUŽ, UMĚLEC, BŮH I ANDĚL. AŤ SE VÁM MOC DAŘÍ !

  Vlasta Froňková😍😍😍

 • 55555

  Jsem zde a doufám, že se mi komentář podaří na této stránce dokončit.

  Rádia z REGIONŮ-ČESKÝ ROZHLAS již každý den až do 14.7.2019 od 7.40 hod. též vysílají pořad s panem Karlem Gottem. Zřejmě budou mít zájem i soukromá rádia, televizní pořady, kam bude pan Karel Gott zván, oslavován a obdrží nespočet blahopřání a dárků.

  7.1.2019 bylo inzerováno, že SKLÁRNA V LITOMĚŘICÍCH by měla zájem vyrobit pro pana Karla Gotta RUKU Z KŘIŠŤÁLU, byla by to ohromná pocta k narozeninám pana Karla Gotta, protože by se vyrobili dvě kříšťálové ruce a jedna by byla vystavena v MUZEU " KŘIŠŤÁLOVÝ DOTEK" v Litoměřicích, v dobré společnosti: pana V.Havla, J.Jágra, E.Morricconeho a dalších osobností.

  A ještě by měla být uvedena písnička od pana Michala Davida, dle jeho slov by to mělo být veliké překvapení pro pana Karla Gotta k jeho narozeninám.

  30.10.2018 byl pan Karel Gott vyhlášen nejlepším ZPĚVÁKEM  20.STOLETÍ a to již něco znamená pro našeho 42-násobného ČESKO A SLOVENSKÉHO SLAVÍKA.

  Dárky, které nám i své dcerce nadělil pan Karel Gott jsou velmi milé. Dvě dárková balení s jeho nejlepšími písněmi-KAREL GOTT 80, s 80 písněmi a druhý dárek-KAREL GOTT SINGLY na 15 CD s 300 písněmi. Na obou dárkových baleních nechybí nádherný duet se svojí dcerou CHARLOTTE ELLOU GOTTOVOU, která tuto písničku SRDCE NEHASNOU,dostala od svého tatínka, pana Karla Gotta a maminky Ivany Gottové ke svým 13.narozeninám.

  I přesto, že pan Karel Gott na podzim roku 2015 onemocněl, celé ty čtyři roky/bez několika měsíců/ byl a je stále velmi aktivní, pracovitý, točil filmy, nazpíval několik nových písní, vystupuje stále na koncertních pódiích, má i dokonalý přehled o politické situaci u nás i ve světě. Ničeho se nevzdává, s nemocí pokud je, tak se ihned popere, má tuhý kořínek, jak zní v písni SRDCE NEHASNOU.

  A mně už zbývá Vám, milý pane Karle Gotte popřát, zvládněte ten den, bude to Váš den, bude krásný, plný emocí, možná se Vám bude chtít štěstím i plakat, my Vaši příznivci Vám rozumíme, a přejeme si /nebo já si to přeji /. Nekončete koncertem " BENÁTSKÁ NOC ", prosím. Stále je nás ohromné množství, které si Vás žádá !              Hodně skálopevné zdraví Vám přeje Vlasta Froňková💖

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit