Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Km nejsi ty nejaka hackerka..no co na to rict jiny kraj jiny mrav...prelouskat to po tobe do cestiny me moc nejde no understand...but colling 776 778 044 and please stay with my and please rescue me...ok..its beautiful foxes..


  • Dovolím si opravit zprávu,že pan Gott se vyučil elektromontérem.Vyučil se v ČKD Praha elektromechanikem,což má s elektromontérem společný pouze základ slova.Elektromontér musí s elektřinou kamarádit trochu blíže než jen po vypínač,elektromechanik dělá vinutí a podobné úkony,ke kterým je bezpochyby také třeba preciznosti,kterou pan Gott nejlépe uplatnil nejen v řemesle,nýbrž hlavně v umění.Kdyby na sobě nepracoval,nebyl by to on,kdo československou a posléze českou kulturu (zejména hudbu) vynesl na evropské nebe.Nikdo jiný,kromě paní Pilarové a pana Matušky,nemohl znamenat víc.I výše zmínění dva zpěváci zůstávají za ním,i když o krůček.Prostě pan Gott byl pan Někdo a zůstane navždy v srdcích lidí,kteří milují český pop

  • Luky1987

    Ešte pesnička Zůstanu svůj sa mi páči od neho. Inak škoda Karla Gotta

  • Luky1987

    Inak ho nemusím Gotta ako speváka

  • Luky1987

    Kdepak ty ptáčku hnízdo máš, táto pesnička sa mi najviac páči od Karla Gotta

  • Luky1987

    Českých spevákov a speváčky nemusím. Ešte akorát jedine, ktorá česká speváčka sa mi páčia pesničky od nej tak Ivetka Bartošová. Škoda, že už nežije

  • Luky1987

    Karel Gott bol nič moc ako spevák 

  • Luky1987

    Karel Gott bol dobrý český spevák jeden s najlepších, R.I.P.

    • Luky1987 a kolko toho mas v sebe, nehanbis sa?

  • casanova

    😍😇

  • Luky1987

    Aj keď som ho nemusel ako speváka Karla Gotta, tak nech odpočíva v pokoji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit