Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přáníčko

    Vážený pane Gotte, jste nejlepší zpěvák v ČR ať si říká kdo chce co chce.Máte nejen krásný hlas,ale i inteligenci,jste pořád hezký chlap,hezčí než za mlada.Je dost dobrých zpěváků,ale Vašich kvalit nikdo nedosahuje.Přeji zdraví,osobní štěstí a zpívejte prosím ještě mnoho let,rozdáváte dobrou náladu a to jen tak někdo nedovede!!!
  • seš dobrej karle

    seš nejlepší kájo
  • Techno

    Hodnotím Váš veřejný názor na zásach na techno párty.I slušní lidé by měli mít někde zastání.Dnes se slušnost rovná hloupost a jak to vypadá nebudeme se za chvíli stačit divit jak se ta příšerná agresivita určité vrtstvy mladých šíří.Docela jste mě příjemně překvapil, dnes se mezi umělci spíše nosí opačný názor.A nepřiměřené zákroky jednotlivců se dají řešit, a to na obou stranách. Ty "děti" mají tolik možností se realizovat ve smysluplnějších činostech. Přeji hezký den.
  • Nikdy jsem žádnému zpěvákovi, ani herci nepsala, Vaše písně příliš neposlouchám, není to příliš, jak se říká, můj šálek kávy, nejsem ani příznivec ČSSD. Velice si Vás ovšem vážím za Váš postoj, který jste zaujal k Czech Teku a k petici, kterou podepisují Vaši kolegové. Zdá se mi to býti z jejich strany velice tendenční a nefér. Asi nikdo z nich by nechtěl na své zahradě nechtěné hosty, kteří by mu během víkendu celý pozemek zdevastovali - asi každý z nich by na takovouto splečnost zavolal policii. Vážím si Vás za to, že jste odolal jejich nátlaku a nepřipojil svůj podpis pod ten nesmysl, který již podepsal kdekdo. Fakt je, že Vy nemáte zapotřebí se tímto způsobem zviditelňovat a že zůstáváte stále svůj. Děkuji nejen za sebe, ale za všechny občany této země, kteří si zachovali zdravý rozum.
  • karel

    panu Karlu Gotovy preji hodne stesti zdravi lasky spokojenosti.
  • ses fakt super:-))))
  • Noooooooooo!Asi bude dobrej spěvák,když zpívá pomalu 40.let.Ne?
  • Milý p. Karel

    Mám vás veĺmi rada a obdivujem vás nielen ako speváka, ale aj ako herca a rozhovory s vami sú viac než príjemné. Ďakujem za radosť ktorú rozdávate a prajem vám všetko dobré. Daniela z Bardejova
  • Dádo já vím,že tajně miluješ Káju!!!!Ale nestyď se,já mu to stejně povím.
  • BOŽSKEJ KÁJA

    Ahoj Kájo! Ty vypadáš tak skvěle. Vůbec bych tě nerozeznala od Antonia Banderase. Jooooo kavčo si opepřím o trochu víc.
  • karle,jsi pro mne vždy přínosem kvality,profesionality a zároven lidskosti - moc ráda tě vždy poslouchám
  • Krásné koncerty máte Kájo,myslete i na své zdraví a hlavně Nám nadále zpívejte tak pěkně jako když Vás už 35let ráda poslouchám.

    Hodně lásky s přítelkyní a i když se mi nikdy!nesplní sen Vás osobně vidět tak Vás pane Karle celých 35let ráda poslouchám.A nikdo nemá na Váš hlas...jen tak dál a hlavně šetřete si síly...nejsme již nejmladší.Naschledanou a slyšenou Vám přeje věrná posluchačka Božena.
  • Kája Gott

    Díky, Kájo, za všecno. Jakmile vystoupíš kdekoliv - třeba v TV, hned jde o prvotřídní program a zážitek. Jen více takovýchto příležitostí a prosíme o koncerty. Zvláště ty Vanoční nám ¨chybí. Ivanku si už můžeš vzít. Je to ta pravá. S pozdravem fanynky.
  • Dáváš dobrou náladu

    Dobrý den pane Gotte, když Vás slyším, vybaví se mi dětství, mládí, dobrá nálada. Cítím z Vás nějaké kouzlo. Je moc dobře, že zpíváte.
  • rada 2

    Nejste poslední voskový zpěvák se saténovými kravatami mezi všemi normálními muži. Vím, že jste z masa a kostí a nejste nenormální muž mezi všemi normálními, ale jste člověk, jako každý jiný. Každý stárne, navíc, vám to s přibývajícími léty sluší stále více. A poslouchala-li jsem vás někdy, tak nyní tím více. Na toaletním papíře jsem vám sice neviděla, ale mé srdce se těší vždy, když vás v tom rádiu uslyším, a těším se vždy na konec každé show, až vás udivím. Fascinujete mne svým zpěvem i osobností, vážím si vás, že stále zpíváte a nevšímáte si hlasů těch, kdo vás nenávidí. Na scéně je spousta místa pro každého. Je dobře, že milujete i sám sebe a nezajímáte se o obyčejné názory těch, kdo by vás nejraději pohřibili, ale že zpíváte pro nás.
  • Karekl Gott

    Velici si vážím pana Gotta a doufám , že ještě dlouho bude rozdávat krásu svého zpěvu. Jeho koncert je vždy velký zážitek.
  • rada

    Jste poslední voskový zpěvák se saténovými kravatami mezi všemi normálními muži. Líbí-li se vám role zombíka tak si to užijte, ale poslouchala-li jsem vás někdy, tak tedy hodně dávno. Kdybyste nebyl i na toal. papíře a v radiu vás zahráli jen občas, nebála bych-li se závěru každé estrády, že mě fascinujete svou zlovolností nedat už prostor mladším a svěžím, mohla jsem si vás vážit. Ale vy jste celý život zamilován jen do svýho ega, tak proč by vás měl zajímat obyčejný názor, že pane ?
  • Help!!!

    Prosím vážné fanoušky KG o informaci: 1/na kterém albu je píseň Nevěřím akdo je její autor 2/totéž o písni Klaudia Díky,díky!!!
  • Netuším,jestli se k těmto odkazům Karel dostane,ale blahopřeji k jeho novým vítězstvím (TýTý) a přeji další úspěchy.Upřímně a z celého srdce.
  • .....

    už by si to měl zabalit a přenechat to mladším....všechno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit