Přejít na výpis diskuzí

Karel Jaromír Erben

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dělá erben taky rozhovory do televize ???? *8* bych mu ho vykouřil na kameru *14* *14* *14* jéé to by bylo boží *4*
  • Počkat...takže Palacký byl taky gey ? :D :D doufam ze se nekdo zasmeje a nebudete mi vsichni nadavat
    • to není pravda Erben nebyl gay měl 2 ženy a 6 dětí takže to není pravda a neurážej slavné osobnosti!!! *10* *8* *16*
  • Jestli ti ubozaci rikaji, ze bel gay a mysli to jako urazku, jso jen omezeni homofobove, ale pokud gay byl, tak to snad nemeni nic na tom, ze to byl velikan! Byt gay neni urazka!!!
    • Cože buznaa ? FUUUUUJ :D :D :D :D :D :D
  • cau vy kkosove ja jsem taky kokos kvuli toho tu pisu
  • Kokos az neco dokazete tak mu klido nadavejte ale kdyz ste nuly tak se do nej neserte
    • jj
  • ti idioti co o Erbenovi říkají, že to byl Gay apd.. Jste ubožáci !! Je to náš jeden z nejznámějších básníku a místo toho abyste byly rádi, že naši českou literaturu trochu pozvedl mu jenom nadáváte ?? !!! *16* Je mi vás líto !! Kam ten svět spěje když takovíhle cucáci rozhodují o tom jaký asi byl a pomlouvají jenom proto, že se o něm ví a o nich se nikdy nikdo nedozví až zemřete zachvíli o vás nikdo ani nevzdechne !!!
    • Pravda,jsou nemožní a jestli mají dál v plánu ho tu pomlouvat tak ať vypadnou!!!!!!! *16* *10*
    • Lordigirl
      Co se rozčiluješ, každej má právo na vyjádření názoru. Dávno nežijeme v komunismu. A pokud si někdo myslí, že byl gay, tak ať si to myslí. Má na to právo. A upřímně, jeden z představitelů romantismu, že by neexperimentoval se sexem?
      • Ty tu moc nepiš Ano??:)
  • měli by jste se stydět co tu píšete, byl to velmi významný český (básník, atd.) *16*
  • byl to gay
    • TWL co ty o tom víš jsi trapnej A jestli ho hodláš ty pitomče pomlouvat tak vypadni!!!!!! *16* *10*
    • Víš i kdyby byl gay co s tím uděláš?Byl to jeden z největších čechů takže komu záleží na tom jestli byl GAY? ;)
  • ................

    Erben byl skvělý básník *3* *14*
  • Erben

    Tož byl to dobry synek =D *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit