Přejít na výpis diskuzí

Karel Kovář

OSOBNOST10.9.2017 12:08
71 příspěvků

Karel Kovář, známý jako Kovy, je český youtuber, vloger, student a v minulosti také let's player. Přezdívka Kovy se odvíjí od jeho příjmení. V současnosti má na svém hlavním YouTube kanále přes 400 tisíc odběratelů. Od ostatních českých youtuberů se liší tím, že probírá aktuální společenská témata, politiku, odvrácenou stranu sociálních sítí či například bankovní půjčky. Jeho tvorba se zakládá na infotainmentu (propojení informací a zábavy, které má většinou za cíl vzbudit určité emoce) a pomocí videí se snaží bořit předsudky ve společnosti. V ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kovy strašně tě obdivuju a klobouk dolů jsi v tom strašně dobrý já se snažím něco vymyslet a nad papírem sedím tři týdny dojdu ze školy udělám si úkoli a zase sedím nad pitomím papírem .No je to hrůza, jedno video jsem natočila ale je příšerný
  • Dobrý den, jen chci prosím vás vědět, jakou má Kovy adresu. Chci mu poslat dopis, našla jsem na internetu adresu, ale nevím jestli je správná. Protože Kovy se stěhoval, a nevím jestli pořád žije v Pardubicích. Děkuji, za každý komentář, a doufám že ta adresa se někde najde. :)
  • Ahoj kovy moje kamarádka by chtěla vědět jaké máš číslo domu PS : pošle ti dopis ☺
    • Adéla
      Určitě, ať kamarádka, dopis pošle. Adresu, si určitě najdeš na internetu. :)
      • Díky moc ☺Mariko ☺
        • Nemáš za co, Adélo.
  • Kdy spolu zase natočíme video?
    PS: Miluji tě! ♥
    • Určitě brzy!
      PS: Taky tě miluji! ♥♥
  • Tak jako u jeho videí, jsem se dlouho nezasmála!!!!
    https://m.youtube.com/watch?v=ebXD5xizX90
  • Karel Kovář je skvělý český youtuber!
  • Dobrý ddn já chci vědět jestli má kovy toho ňákýho kluka když je gey
    • Ano má jmenuje se Martin Carev
      • Adéla
        Ale Martin Carev, není gay! Martin, má přítelkyni. (Tedy doufám.)
        • Tak se podívej na správu od Martina pro Kovyho nebo na Kovyho video Kovy# bok tour ☺
        • Tak se podívej na správu od Martina pro Kovyho nebo na Kovyho video Kovy# bok tour ☺
  • Dobrý den či čau, já bych se chtěla zeptat na to jestli je kovyho doopravdy gay. Já vím že to nemám víc roznášet ani o tom psát, ale já si nemůžu pomoct. Tak díky za odpověď.
    • Ano je gay natáčel o tom video :kovy #bok tour
    • Ahoj, to vůbec neřeš, já ti ráda odpovím. Ano, kovy je gay, sám to přiznal. https://m.youtube.com/watch?v=S7Wr-tMbSYQ
      • Jenom, aby jste se nedivili jsem to já. Jen jsem si dala tu přezdívku, aby věděl/a že je to pro ní/něj.
  • Tak copak se děje lidi?? Proč neházíte otázky?? Můžete se ptát na vše (ohledně kovyho)! Samozřejmě se může stát že tu otázku nebudu vědět, a za to se moc omlouvám! Tak čauky! :D
  • Wow
    • Jo, kovy je Wow. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit