Přejít na výpis diskuzí

Karel Kovář

OSOBNOST 10.9.2017 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kovy je snad nejlepší youtuber na české scéně a to že je gay na tom nic nemění. A lidé co píší že je to nechutný, hnusný atd. jsou ubozí. Kovy nemusí nic říkat je to jeho soukromí a docela mě mrzí že dívky co píší že je kovy jejich idol a hned na to že je bůhví co. Jen bych chtěla ještě napsat že si Karla vážím stejně jako dřív a miluju jeho tvorbu.
 • Kovy je podle mě nejlepší youtuber na české scéně. Je to zábavný, chytrý mladý kluk, který si nezaslouží ty nadávky kvůli jeho orientaci. Vám to přece může být jedno ne?! A taky by vám vadilo, kdyby vám někdo nadával nebo dokonce vyhrožval smrtí?! Je to jeho osobní život a přece se mu do něj nebudeme montovat. Nechme ho na pokoji a zůstaňme jeho dobrými fanoušky. Kovy si tohle opravdu nezaslouží. A navíc se říká, že gayové bývají často hodnější a kamarádštější než normální kluci. A já proti tomu nic nemám. Myslím si, že ti lidé co mu nadávají neumí nic jiného než pomlouvat či nadávat. Kovy nic si z toho nedělej a zůstaň tím nejlepším youtuberem jakým umíš být jen ty.
 • Kovy + Slezina = Best video ever:)
 • vše nejlepší *14* *14* *14*
 • Kovy ty tvoje modrý oči *14* *14* *14*
 • Já si myslím že Karel je skvělý youtuber a nezáleží na tom jestli je gay nebo ne. Mějte ho rádi takovýho jaký je a jestli si říkáte fanoušci tak mu nenadávejte :) Česká Republika je svobodná země, každý může být kým chce :) Děkuji za pochopení.
 • Nechápu lidi, kteří mu nadávají kvůli orientaci a nebo mu dokonce vyhrožují smrtí!
  Já mám Kovyho ráda pořád, dostala jsem knihu ovšem a mám z toho radost, ikdyž je na kluky. Mám ráda Kovyho navždy!!! ❤❤❤
 • Všichni ho tu obviňujete, že lhal. Napadlo vás, že člověk sám sebe dlouho poznává? Navíc věříte tomu, ze by ho lidé neodsoudili? Teď už má aspoň trochu uznání a může si dovolit něco takového říct. Kdyby to udělal třeba někdy dřív, lidé by ho za to byli schopni ukamenovat, nikdy by si nesplnil tenhle sen.
 • Lidi,proč kovymu vyhrožuje?!,tiď je kovy super.Je mi vás líto!,kovy je supr kluk a tohle si nezaslouží za to jaký je!.Každý jsme naky někdo je takovej a někdo takovej!.Je mi ho líto jak mu vyhrožujete!,vám by se taky líbilo kdyby vám někdo vyhrožoval smrtí!?,no asi ne!.Lidi jsou zlý kovy,tak si z toho nic nedělej!,ale kovy je naštěstí rád že takový fanoušci jako jste vy ho už nebudou poslouchat!.Kovy má plno fanynek které mu píšou ošklivé věci,ale tak jako tady mu nenapsala žádná!,styďte se!.Kovy je super kluk!já ho miluju a je mi jedno jakej je!,i kdyby byl bůh ví co,já ho stejně miluju!,myslete si co chcete o kovym,ale nepište to sem!.Protože je to hnusný!,dík za pochopení!
 • Karel Kovář je skvělý český youtuber!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit