Přejít na výpis diskuzí

Karel Kovář

OSOBNOST 10.9.2017 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, jen chci prosím vás vědět, jakou má Kovy adresu. Chci mu poslat dopis, našla jsem na internetu adresu, ale nevím jestli je správná. Protože Kovy se stěhoval, a nevím jestli pořád žije v Pardubicích. Děkuji, za každý komentář, a doufám že ta adresa se někde najde. :)
  • Čauky lidi, vidím že něco o kovym nevíte, tak proto mě napadlo aby jste napsaly ňáký komentář, kde se na něco ptáte, a já vám ráda ne ten komentář odpovím! Stačí napsat: váš text ( otázku) s kódem: #KatyPerryIsQueen a já vám na ten koment ráda do 2 dnů odpovím! Warning: pište jen otázky! :D. Takto můžete pouze na těchto diskuzích ale pak možná i na diskuzích katy perry. Vše se v pohodě dozvíte! Čauky! :D #KatyPerryIsQueen
    • Oprava: na, né - ne. Sorry|#KatyPerryIsQueen
  • Docela by mě zajímalo,koho kovy bude volit!?,když někdo víte tak prosím odpovězte!;-),a jinak kovy je super, a zbožňuji ho (no,spíš miluju)!,a je moc krásný!,a má krásný modrý oči!,radost na něj koukat❤️❤️
  • Kovy strašně tě obdivuju a klobouk dolů jsi v tom strašně dobrý já se snažím něco vymyslet a nad papírem sedím tři týdny dojdu ze školy udělám si úkoli a zase sedím nad pitomím papírem .No je to hrůza, jedno video jsem natočila ale je příšerný
  • Tak copak se děje lidi?? Proč neházíte otázky?? Můžete se ptát na vše (ohledně kovyho)! Samozřejmě se může stát že tu otázku nebudu vědět, a za to se moc omlouvám! Tak čauky! :D
  • Wow
    • Jo, kovy je Wow. :)
  • Tak jako u jeho videí, jsem se dlouho nezasmála!!!!
    https://m.youtube.com/watch?v=ebXD5xizX90
  • kovy je best a můj idol,al nemusel to tajit. malnko mě naštval, protože byl hezký. *14* *16*
    • Máš pravdu ☺
    • No mě právě taky!,mě se jako kluk moc líbil!,no a proti gayům nic nemám ale docela mě naštval protože se mi líbil jako kluk!,a bylo by lepší kdyby to netajil je to jeho věc ať si lidi píšou co chtěj,on si může dělat co chce on!,a stejně ho mám ráda i když je gay!,ale každý gay nemusí být špatný!;-)
  • Myslím že to nikoho tak moc extra nepřekvapilo!"tid to byl takový chcípák!ale neber to osobně kovy!jseš skvělej!!;-)
    • Jásny jsi skvělej ale byl takový chc*pák super.
      • Natyy,nechápu co tímto komentářem myslíš!?,jestli tím urazis mě nebo kovyho,nebo nikoho,(ale neber to jako urážlivou otázku,jen se ptám!)
  • Ten kovi je teda peknje trábnej
    • vy ste trapna halinko neumíte ani napsat trapnej a kovy je s tvrdym y
      • Trapný jste vy, Samueli, ani nevíte,jestli Halinka není cizinka a kritizujete. A sám neumíte česky-nepíše se "ste", ale "jste"...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit