Přejít na výpis diskuzí

Karel Kovář

OSOBNOST 10.9.2017 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuju moc za vaše pozitivní komentáře!!
    • Nemáš za co Karle! :D
      • Jejda, když jsem tam dala jednoho smajlíka, tak se mi vymazal celý text. No, nic zajímavého tam nebylo, jen že jsem fanynka kovyho a jestli se mu bude líbit to co jsem vytvořila pro jeho fanoušky atd. A to hlavní na co jsem zapomněla je: můj podpis!!! Tak to musím napravit!!!!:D #KatyPerryIsQueen
  • Když kovyho nemáte rádi,tak to jsem nepište,je to pro fanoušky!;-)
  • Kdy spolu zase natočíme video?
    PS: Miluji tě! ♥
    • Určitě brzy!
      PS: Taky tě miluji! ♥♥
  • A tak já myslím, že zase až tak nikdo není překvapený, ono nakonec nemá každý nadání na ty scénky, paruky, pitvoření. Určitě nebude jediný z těch kamarádů, ale hlevně je to jeho věc. Nemusel se přiznávat a udělal to, vlastně o tom vůbec nemusel mluvit. Máme tu plno herců, moderátorů, politiků, kteří to neudělali. A myslím, že kdyby si mohl Kovy vybrat, asi by gay být nechtěl. Přece jen jste minimálně menšina a máte zúžený výběr. Nicméně se drž, chlape a stálý úsměv na rtech.
  • Ahoj kovy dnes jsem si dala na vyzvánění tvoji písničku měšťák a zlepšila mi den. Ty jsi ten nejlepší youtuber na celém světě
    • Tak to jsem moc ráda, že ti to zlepšilo den, já si taky někdy měšťáka ráda zazpívám, a pak na mě lidi na ulici, koukaj jak na retarda. :D
  • Dobrý den či čau, já bych se chtěla zeptat na to jestli je kovyho doopravdy gay. Já vím že to nemám víc roznášet ani o tom psát, ale já si nemůžu pomoct. Tak díky za odpověď.
    • Ano je gay natáčel o tom video :kovy #bok tour
    • Ahoj, to vůbec neřeš, já ti ráda odpovím. Ano, kovy je gay, sám to přiznal. https://m.youtube.com/watch?v=S7Wr-tMbSYQ
      • Jenom, aby jste se nedivili jsem to já. Jen jsem si dala tu přezdívku, aby věděl/a že je to pro ní/něj.
  • Nevíte někdo jestli bude nějaké nové video s Martinem? ☺Jestli jo tak se ozvěte ☺
    • Ahoj Adélo, bohužel jaké bude nebo nebude video, my dopředu vědět nemůžeme. :( Snažila jsem se to vygooglit, ale nic mi to nenašlo. :( Ale myslím si že určitě video s Martinem bude. :) Ale když něco zjistím, dám vědět. :) Bibi.
  • Já si myslím že je kovy moc hezky kluk a má zábavný videa i krásný písně nádherný!,kovy je můj idol!
  • Ahoj kovy moje kamarádka by chtěla vědět jaké máš číslo domu PS : pošle ti dopis ☺
    • Adéla
      Určitě, ať kamarádka, dopis pošle. Adresu, si určitě najdeš na internetu. :)
      • Díky moc ☺Mariko ☺
        • Nemáš za co, Adélo.
  • Ahoj kovy dnes jsem si dala na vyzvánění tvoji písničku měšťák a zlepšila mi den. Ty jsi ten nejlepší youtuber na celém světě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit