Přejít na výpis diskuzí

Karel Kryl

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zarážející, když píšete o Karlu Krylovi, jako o českém písničkáři, začínal zpívat v Československu a vždy se hlásil ke svému moravanství..
    Karel kryl je Moravan.
  • Básník s kytarou...ctím Karla Kryla,přestože jsem 90. ročník a z jeho písní jsem moc neměl...měl jsem jen čest setkat se s jeho bratrem...ale byl,je a bude to Páááán...ať si říká kdo chce co chce...!!!
  • Karel Kryl je pro mne synonymem vzdoru, poetiky a také nesmíření se s tzv. "sametovou revolucí".Byl nejdříve potěšen a velmi brzy zklamán vývojem v naší milované republice!Měl jsem tu čest se sním setkat osobně a z té malé chvíle mám zároveň radost(že jsem jej potkal) a smutek v duči, protože asi za 1/2 roku zemřel.Karle, do smrti na Tebe budu vzpomínat a hrát Tvé písně je pro mne radostí a velkou ctí!!!
  • jako anonim nemá cenu si dávat...............lepší je pravda......
    vímźe byl zakázanej kvůli svým písním(myslím že to byla např. Demokracie atd.)ale to ho dělá lepším,já nevim proć ale jeho písnič miluji a chté bych to říct všem kteří ho nemají rádi.to že byl zakázanej je ještě lepší protože ho stejně poslouchali(i můj táta(když byl mladej))a je dobře že alespoň daniel Landa se ním inspiroval *3*
  • stepik

    KAREL KRYL byl velká hvězda a někdo říká že byl MISTR ve spěvu *4*
  • Karle díky Ti

    Ještě jednou moc děkuji za Tvé poslední vystoupení ve Vídni v Nachtasylu. Bylo to nádherný. *14*
  • ......

    Na to že mi je 13,tak ho ráda poslouchám a čtvrtinu jeho písniček chápu..Jak tady už někdo říkal,je to génius :)
  • génius

    Byl to prostě génius. Co víc dodat. Pane Kryle Díky!!!
  • Karel Kryl

    Karel Kryl je písničkář a vté době
    rok 1968 modla českého národa.
    Byl opravdu moc hodný člověk.
    Na něj se nemůže jen tak zapomenout.
    Rádio Svobodná Evropa spolu moderátorem
    Yvonou Přenosilovou.Je v našich srdcích
    hluboko zakořeněnej.Básník,skladatel,
    zpěvák.Je tomu 15.let od jeho úmrtí.
    Na něho se jen tak nezapomene.
    Dále zní na rozhlasových vlnách,
    média,gramofonové desky.
    S Úctou!
  • tahleta

    KK dnes

    Mám takový dojem,že v dnešní politické atmosféře by pan Kryl nestíhal psát.Zřejmě by byl opět v nemilosti,protože on by musel reagovat.Měl to v sobě.A jiný se ještě asi nenarodil. *4*
    • Re: duna

      jo nestihal psat,ale ty zato stihas psat ,a jeste mnohem vic vzlykat i vztekat se nadavat kokat jinym az do zaludka to se ti libi ze honziku?spehovat ,smirovat nonstop pan...hn....????? *5* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit