Přejít na výpis diskuzí

Karel Poborský

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karle,jsi prostě nejlepší. V našem srdci(myslím sparťanů), zůstaneš navždy. KAREL FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
  • Karle Díky

    Karle děkuji Ti za to co jsi v posledních letech pro Spartu vykopal. Díky.
  • poděkování

    Pane Poborský ,moc děkuji za všechno co jste pro fotbal udělal a věřím ,že dnešní události na Spartě Vás neotráví.Těším se na Vaše nejbližší vyběhnutí na hřiště a i když jsem vždy přál Spartě, tak je mi úplně jedno ve kterém dresu to bude!Děkuji i za to , že jste vyslovil svůj názor , jen je mi líto ostatních , kteří se zatím chovají jako "správní Češi".Ještě jednou díky , držte se !Myslím , že všichni rozumní lidé jsou s Vámi a pan trenér snad už konečně pochopí jaká je jeho role a kde je jeho místo!Mirek Petrů-Trutnov.
  • prosba

    Ahoj,již několik let hraji fotbal za FC Medlánky v Brně.Jsi můj velký vzor a chtěl bych poprosit o podepsanou kartičku.Předem moc děkuji a at jsi pořád tak dobrej.ADAM PETRŮ,herčíkova 8,Brno,61200
  • Jsi lepší než Nedvěd,mněl by si dostat Zlatý míč.
  • prosba

    Dobry den pane Poborsky, ja mi 14let a jste muj vzor, muzu Vas poprosit o fotografii s autogramem. Dekuji Pavel Cernoch P.S.Ma adresa je Pavel Cernoch, Hekrova 819, Praha4, 149 00
  • Prosba k bohu!!!!!!!!!!

    Ahoj Karle si skvělej fotbalista a si můj vzor je mi 14 a hraju za Sk Zče Plzeň mooooooooc prosím podepsanou fotku pro Kaju má adresa:Tachovská 49 Plzeň PSČ:32300 Karel Volín předem děkuji KARLE.
  • Dobrý den.Mohla bych vás poprosit o autogram?Moje adresa Martina Tomková Brněnská 2597 Česká Lípa 47006 předem moc děkuju.Poštovné zaplatím.
  • Dodatek

    Moje adresa Milan Bauer Rtyně v Podkrkonoší Na Ohradech 306 54233 Předem dekuji
  • Pochvala

    seš nejlepší pravý záložník na světě alespon podle meho nazoru!!!!! Fandim ti a moc bych chtel tvoji fotku s podpisem vim ze mi ji neposles ale aspon sem to zkusil!Sparta by bez tvych centru těžko dosahla LM.Dekuji ti za krasu kterou predvadis na travniku!!!
  • Petice fotbal

    Dobrý den, jelikož nám není lhostejný současný stav fotbalu, rozhodli jsme se vytvořit petici na podporu Ivana Haška na předsedu ČMFS. Pokud budete chtít vyjádřit svůj názor a připojit se na www.pomoztefotbalu.cz. Díky iva nováková
  • Dotaz

    Čau Karle.Mám na tebe dotaz prodloužíš smlouvu se Spartou Praha?Dik Ondra Balogh
  • Ahoj Karle!Nedavno tě můj táta zastavil ve tvém novém bydlišti v Praze.Požádal tě o autogram.Chtěla sem ti za něj poděkovat a za to pěkné věnovaní taky.Jsem tvá velká fanynka.Děkuji Míša
  • ne ne Karel je můj.Je to fakt BOREC..........
  • Prosba

    Ahojky Kájo,je radost se koukat jak hraješ.Jsi můj nejoblíbenější fotbalista a proto tě prosím o autogram Moje adresa:Pavla Doubková, Lezník 122, Polička 57201. Předem ti děkuji. Ahoj Pavla
  • Prosba

    Ahojky Kájo,je radost se koukat jak hraješ.Jsi můj nejoblíbenější fotbalista a proto tě prosím o autogram Moje adresa:Denisa Zindulková, Střítež 41, POlička 57201 Předem moc děkuji a hodně štěstí na hřišti. Pá Denča
  • Karel, kdybych měla psát co si o něm myslim to bych tu byla ještě dlouho a nestačili by mi znaky on je dokonalej,super,geniální nemám slov a navíc krásnej on je zázrak tohodle světa
  • Prosbička

    Ahojky Kájo,je radost se koukat jak hraješ.Jsi můj nejoblíbenější fotbalista a proto tě prosím o autogram Moje adresa: Marcela Wernerová Jedlová 171 Jedlová 56991 Měj se krásně a moc děkuju Pa Marcelka
  • Poborský

    Kája je fakt skvělej kam se do něj sere Nedvěd
  • Kájův syn se jmenuje PatriCk, nikoliv Patrik. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit