Přejít na výpis diskuzí

Karel Poborský

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V životopisu pana Poborského jsou dva jmenované portugalské kluby.Za který opravdu hrál? Myslím si , že Benfika.Napište někdo co je pravda.
  • Karel Poborský

    Ahoj Karle.Gratuluju Ti ke včerejšímu poháru v Lišově.Já jsem seděl u vedlejšího stolu a měl jsem na sobě tričko MOTORHEAD a chtěl jsem se Tě zeptat jestli jsi taky kdysi nechodil na Benátský noci do Branný ale bohužel sem se k tomu nedostal(moc piv a štamprdle).
    No,snad příště.Příště se přihlásím taky na ten turnaj jako dlouholetej pořadatel zábav v JÍLOVICÍCH aby jsme mohli pokecat.Moc mě mrzí,že to včera nevyšlo i když k tomu bylo tak blízko.
    Až budu dělat ňákou zábavu tak Tě zvu a přijeď se se svojí rodinou podívat,určitě se jim to bude líbit.
    Zatim dík.
    Zdraví Tě Láďa K. z Jílovic.
  • henry.

    Velká škoda

    Škoda že se pohádal s tim volem a odešel ze SPARTY je to nej tým jakej může bejt AC Sparta Praha !!!
  • sssssssssss

    Sparta by tě hráče jako je Karel POborský potřebovala!!!!!!!! *3*
  • nejlepší hráč

    Karel je podle mě nejslavnější jihočech a už se těším,až Dynamo dojede k nám. Myslím,že Karel nás bohužel zařízne několika góly a pošle nás tak do druhé ligy. Ale za zlé mu to mít nebudu...
  • nejvetsi borecek

    kaja poborsky je nejvetsi borecek a nejlepsi hrac na svete mam hos trasne moc rad je to muj nejoblibenejsi fotbalista hrac....ja sem brankar ale kaja je proste borecek!!!!!!
  • MATUTO

    www.matuto.wz.cz jestli chcete muzu udelat na svem webu rubriku o karloj vy mi poslete co tam chcete j to tm dam KONTAKT ICQ 269-555-559 Skype matuto-mamut PRO KAJU
  • No kdo jinej nez zase ja?

    Rekordmane rekordmane....Casto si klademe otazku..Proc jsou lide tak namysleni....A uvedeme priklad.REOKRDMAN!Ty akorat kritizuijes a ne jenom na Karlovi ale i na Honzovi Kolerovi atd.A uvbec to tvoje Technicka znamka za 3- *9* ,me nechutne pripominas Brucknera!A este k tomu Karel je na tom technicky uplne v pohode!Kdyz uz chces kritizovat,musis vedet za co!(Neuraz se Karle)Karel spis s fyzickou nic moc!Ale to chapu,protoze ten dnesni fotbal je narocnej,jak Brno!A vubec...Udelal si dobre,ze uz tam nejsi!Protoze co tam Bruckner stavi za vydlaky..Spis si udelal chybu,ze tam Kajo nejses!Ted to tam drzi tak Dino a Rosa!A to je malo!Ale ja ti nebudu radit do zivota,hele!Proste te mam rad,jako fotbalistu at hrajes treba i za ten podelanej(pardon)Bayern Mnichov,nebo v Bundeslize!Ted uz treba tu Spartu taky moc nemusim,kdyz si odesel!MAximalne tam ten Míra Matusovicu tam je dobrej...Ale ze uz nejsi ve Sparte,neni tvoje vina!Ted tam ten Hrebik to proste rozprudil a od ty doby je to tam o nicem...A Kajo..Komu fandis tak ve svetovim fotbale?Ja nejak tu Spanelskou ligu,Barcelonu,Real Madrid atd.Premier LEague moc neto no...Ale vsude ctu,ze ses v Menchestru neprosadil!!Ja te v nem moc nepamatuju,pac sem byl malej!Ale tatka rika,zes byl vybornej!(Alespon vidis,ze te obdivuje nase cela rodina *4* )I kdyz na tvym miste byl ten Beckham,no....Hele abych tady nerozepsal roman,tak to ukoncim,beres?Tak cau!A pozdravuj v Budejovicich..P.S..........mam tvyho dresa!;)A tvoji fotku jako pozadi na kompu! *5* A dalsi foto jako obrazek na ICQ!Tak cau!Matouš
  • Pro Já

    Tenhle prispevek chci poslat uzivateli jmenem Já:(jeden ze starsich prispevku)Hele jako na co si hrajes??Predved se sam co umis ty!Jestli mas tendence Kaju nenavidet,tak to je tvuj nazor!!Ale nevyjadruj ho ve fanklubu Karla!Di si vychvalovat nejakyho Barose kterej se boji jit do souboju jenom aby mu vydrzel Lady Speed-Tick!Hele nejdriv se predved ty a pak vsichni uvidime co ses a pak se povazuj za nejakyho Fanklubovyho Revolucionare!Hele Kajo!Nic si z nej nedelej!Urcite ses zvyklej a nejakej Já ti nezkazi zivot,ne?Cau!!P.S.:Klido se gelujMy vsichni se gelujem! *3* *15* *15* *15* *5* *4* *4* *3* *9* *9* *4* *5* *5* *5*
  • *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit