Přejít na výpis diskuzí

Karel Poborský

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steve, vždy budeš pro mne jeden z nejlepších hráčů co tady kdy běhali po hřišti. Moc ti fandím, jen mně mrzí že tě vykopali ze Sparty- idioti! A na všechny novináře si vykašli. jsou to nuly.
  • sdělení

    Vážený Karle Poborský. Už jsem toho ve fotbale viděl hodně, Tvé některé kousky si ale budu pamatovat napořád. Pokud jsi byl ve formě, nebylo tady lepšího. Díky
  • mistr

    Karle chtel bych tě nekdy potkat fandim ti moc jsi muj nejoblibenejsi fotbalista čus a až ti to jde fandim ti Mara. *5*
  • Škoda, že ukončil reprezentační kariéru.... *9*
  • nej u nás

    Karel je nejlepší fotbaslista čech jaký kdy byl nevim co všichni mají z nedvědem ten kdyby nebyl v itáli tak si o něj neopře ani kolo. Nedvěd neumí obehrát hráče neumí driblovat a technická stránka no coment ta je příšerná akorát má zaujetí na hřišti to je vše a když se mu podaří náhodou dát gĺ tak je hrdinou ještě 20 let potom a Karel kdyby dal hattrick a k tomu sólo přes celý hřiště tak jakoby nic. Karel umí obehrát třeba 3 hráče na jednou. Technická stránka u nás nejlepší je to mistr fotbalových kulišáren a přihrávek není tolik cenněný jak by měl být a nedvěd je až moc. Přitom nic neumí.A ty keci že reprezentace bez něj ztracená je blábol všichni hráli líp když tam nebyl. Karle je nej a u nás nejlepší fotbalista jaký kdy byl a bude už nikdo tak technicky vybavený nebude a není a to s týče i přihrávek. *14*
  • Autor: REKORDMAN Název: Vloženo: 2006-06-08 13:12:29 ázev: Vloženo: 2006-05-20 15:17:37 Na MS vás - reprezuentanty - pustím maximálně ze skupiny a pak vám vystavím STOPKU !
  • Borec

    Chtela bych ti říct že jsi ten nej nej nej fotbalista.Myslím že si na mistrovství světa hrál moc dobře a chci ti popřát hodně uspěchu nejen v osobnum životě *14* *14* *14* *4* *14* *14* *4*
  • mistr

    kája *1* do *1* to *3* ho *5* *9* *3* *16* *8* *8* *5* *5* *4* *15*
  • Karle, dál jak do osmifinále na MS vás nepustím ... *13*
  • Ahoj Karle přejeme ti hodně uspěchu na mistrovství světa *4* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit