Přejít na výpis diskuzí

Karel Poborský

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase ja(jak necekane):-)

    Kajo...Tak muj treti prispevek! *3* Ja si te totiz nemuzu vynachvalit.!To je to,no!!Karle!!Ja mam u tebe prosbu!JA vim ze sem skoro vubec asi nechodis,ale ja bych byl hrozne rad kdybys mi na nejaky prispevky odpovedel na muj e-mail!!Fakt nechci nijak obtezovat..Za to,co jsi pro nas udelal ve fotbale,tak po tobe nemuzu nic zadat!!!Jeste jednou moc dikes!Cau! Matouš,12 let *5* *3* *5* *4* *3*
  • Jedna báseň

    Karle!!!Tvoje hra se da vyjadrit jednim slovem-jedna basen!Uz (asi)5 let hraju fotbal a hraju jako ty v zaloze.Akorat na levy,no *4* a okoukal jsem tvuj styl hry a podle neho se take ridim!Podle me Kajo splnujes ulohu zaloznika jak to ma byt!Od tebe by jsme se meli vsichni ucit!A ze te Bruckner skritizoval,toho si nevsimej!Doufam,ze uz as za sebou tu boreliozu!Budejky to bez tebe neuhraji! *3* *3* *3* *3* A navic!!Ses fakt osobnost! *5* Nemluvis jako naka fotbalisticka trubka,ale ses Diplomat a vzdelana osoba..Takovy ve svete fotbalu nebyvaj! *1* CEN SI TOHO! *3* *4* *5* Jinak se mej!A pozdravuj nase bratricky z jihu!!!AHOOOOOOOOOOOOOJ!!!Matouš
  • Po Karla

    Budu rad,kdyby si to Karel precetl:Zrovna vcera chodim po kramech a vybiram dres..A nakonec se stejne vratim k ceskym dresum a koupil jsem si Karla s jeho stastnou osmickou,protoze Karel prines do Ceskeho fotbalu stavu a ja na nej nikdy nezapomenu!Je mi lito,ze ho vyrazili ze Sparty..Hold Hrebik je trubka!Dekujem Karle! *4* *3*
  • je hezkej *14* *14* *14* *3*
  • king

    To je divný nikdo nenutí karla aby se vrátil do repre ale kdyby to byl ta princezna (nedvěd) tak to by bylo pozdvižení všude v novinách už vidim ten titulek Pavle vrať se repre je bez tebe stracená to jo kulový s přehazovačkou. Ale když se jedná o karla tak nic ten znamená pro repre víc než Nedvěd, a Karel je mnohem lepší fotbalista než on. Karlova chyba je že je moc skromnej a taky že nezůstal v Itálii to je vše. Všichni jenom Nedvěd Nedvěd aby se z něj nepodělali(s prominutim) *4*
  • LOL

    Nejvice Se mi Libyl Zapas Euro 2004 Priti Nizozemsku Tam Karel Ukazal Co umi Tim Ze Narodak Vtom Zapase Dovedl K Vitezstvi a To se Ceni
  • Navrat

    JJ Mel By Se Vrtit Bez Nej Je Reprezentace O Nicem Proste Je to SRDCE Reprezentace Ale CoSe Da Delat
  • The Best Hrac

    The Best Hrac Je Poborak Hele Jestli Mate Na Nej Nekdo E-mail Tka Mi Ho Poslte NA:matucha.t@seznam.cz PLS(Prosim)Diky *14* *4*
  • nechceš se vrátit

    karle seš můj vzor díky tobě fandim Spartě a teď částečně Budějicim.Nekonči v repre bez tebe je jako tělo bez duše na pravý seš nepostradatelnej a to nemusíš mít formu!Sparta teď lituje když tě pustila tak neudělej repre.Jestli Nedvěd bude pokračovat tak to zkus taky!
  • Pan hráč

    Bez tebe by repre neměla smysl. Ještě jednou - ať se ti daří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit