Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
252 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je svůj

    Líbí se mi na tomhle chlapovi,že je svůj a stojí za svým co se týká bulváru, a komerčních televizí, prostě když nechce nikomu nic povídat o svým soukromý tak nechce, tím to končí a hotovo. a ne aby všichni z toho podělanýho show businnesu vykřikovali, že je upjatý, když nechce dát rozhovor, natož se vyfotit. Je to jeho postoj a já mu ho schvaluji. Je mi velmi sympatický, hlavně pro své herecké umění a ne prto, kolikrát se objeví v bulváru a s kým chodí atd. a je reklama na nejmenovaný nápoj je bomba. Když budete mít někdo možnost se sním setkat popřejte mu ode mně hodně štěstí a osobním životě i tom hereckym. babyboom
  • Pane Rodene potřebuji Vás poprosit o pomoc o takovou malinkou pomoc napište mi na e mail prosím jem jednu otázečku mužete mi poradit jen vy děkuji předem
    • Re:

      co chcete vědět??
  • pomoc

    je možné pozvat pana Karla Rodena Na drink??nebo mu doručit e mail?chci ho požádat o pomoc děkuji za jakýkoliv zpusob poradte!!!
    • Re: pomoc

      Ahoj už se ti to podařilo??
    • Re: pomoc

      co byste potřebovala??
  • Ahoj všichni. Měla jsem tu čest se osobně setkat s Karlem Rodenem *4* Byl to perfektní zážitek. Hodně jsem slyšela o tom, jak je arogantní atd., ale ve skutečnosti je to velmi milý člověk a opravdu, opravdu moc charismatický. Touto cestou Vám přeji mnoho úspěchů. Papa všichni *4*
    • Re:

      JA TI TAKY ZAVIDIM.CHTELA BYCH SE S NIM TAKY SETKAT.ASPON JEDNOU V ZIVOTE.STRASNE HO TOTIZ MILUJU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re:

      Kačko jak se ti podařilo se s ním vidět?? A kde ste spolu byli?? To ti závidím=)
  • come back

    Ahoj Karle, víte,domnívám se,že se chcete vrátit,lépe řečeno,rád byste se vrátil k Ivaně Chýlkové,že? Osobně bych to neviděla jako špatný návrat. Zdraví Vás a hodně úspěchů nejenom v herecké kariéře Vám přeje Vaše příznivkyně Marie Ouředníčková
  • čas sluhů

    Velmi charizmatický herec, těžko se v něm vyznat- ale podle mě má v sobě něco, co člověka upoutá, filmy s ním je záhodno zhlédnout, ráda bych se o něm dozvěděla víc, kdo mi pomůže?Mája *3*
  • *7* Nechapu co na nem vidite??? *8*
  • Nejlepší a nejvíc sexy herec, jakýho znám *14*
  • *5*
    • Re:

      Tupý namyšlený narcis. *9* *9* *9* *9* *9*
  • *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit