Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
252 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rodennnnnn

    Karel je rozhodně nejlepším českým hercem, ale hlavně:je to fakt strašně přitažlivej chlap:)))
  • Přeju Karlovi všechno nejlepší k narozeninám,hodně zdraví ,štěstí,lásky a pohody.Bud stále tak sqělý a nezaměnitelný herec jako doposud. Kdysi dávno jsem byla na Otevřeném manželství a dodnes na to ráda vzpomínám.
  • hmm je tu už víc obdivovatelů.Tak to jsem ráda, že je karel tak oblíbenej, protože on je fakt senza herec!!!!!
  • tady se to nejak zalidnilo :-D
  • Karel Roden je opravdu dokonalý herec s moc krásnýma očima. Je pro mě tím nejlepším českým hercem. Pokud bych někomu měla udělit cenu týtý, byl by to právě on. Nikdo se mu nevyrovná. Takže mu držím palce do dalších let plných natáčení filmů a divadelních představení. Jenom mě mrzí, že jsem se s ním nikdy zatím nesetkala. Snad to výjde!! Karel Roden je prostě jednička s velkým J
  • Karel Roden je můj velký idol a je nejen skvělým hercem, ale také jistě skvělý muž. Miluji jeho krásné oči a jeho uklidňující a něžný hlas. Chtěla bych se s ním jednou setkat na živo a trochu si s ním popovídat. Mé nejoblíbenější filmy s ním: Copak je to za vojáka Hellboy Pták Ohnivák ps:Karel Roden je nejlepší herec a úžasný muž. Proto se mi líbí a nosím ho pořád ve svém srdci.:-)
  • Stari mistri

    v divadle Komedie jsem take byla na Starych mistrech a souhlasim s nazorem, ze to bylo vyborny...ps: prvni řada:-))
  • Karel a Marian Rodenovi jsou 1*

    Karel Roden a Marian Roden jsou oba mimořádně skvělí herci, tak nevím, proč na Cenu TýTý nominovali herce 2. kategorie typu pana Donutila a mé miláčky Karla a Mariana Rodeny, Jiřího Langmajera, Ondřeje Vetchého, Jiřího Štěpničku, Josefa Somra a Josefa Vinkláře ne! TýTý je pitomost, Roden Is the Best!!! Všichni se jděte podívat na Karla a Mariana na Staré mistry do Divadla Komedie. Je to nádhera!
  • K.R.

    Jsem rada, ze mam jako prvni tu cest napsat prispevek do diskuse :-))Karel Roden je pro me nejlepsi herec, ma vyborne herecke schopnosti a kazdou svou roli dokaze obohatit svym talentem...mam charisma, ktere zadny jiny herec nema..mela sem i prilezitost spatrit ho na divadelnim predstaveni, kde me take nezklamal:-) preju hodne uspechu ve Vasi dalsi praci...Vase verna fanynka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit