Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
252 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ......

    Tak už se mi také konečně blíží osobní setkání s K. už se nemůžu dočkat...:-)Je tak perfektní a krásnej.... *14*
  • ..

    Carol is best actor.He is beautiful and sexy man. *14*
  • Re: Re: ..

    Karel hraje v pražských divadlech,ja jezdim do branickeho. *1*
  • kuddel

    Re: Wow Karel!

    JJ. MAM STEJNY NAZOR. A KAM ZE SI TOHO CESKEHO LVA POLOZI?
  • Re: ..

    Karla velmi obdivuji,taky bych se s ním velmi ráda setkala osobně.Kde najdu,prosím,napsané,kde hraje?Jsem z Karviné.Děkuji
  • Algernon

    Včera jsem shlédla film Bathory a byla jsem moc zklamaná.Ten Jakubisko snad nepochopil děj.Já mám první vydání knižně,že Bathorička byla ta nejstrašnější bytost pro svět mladých žen.
    Tolik historických chyb.Kde je železná panna???????
    Ficko ten měl kulhat a na rameni hrb.
    Akorát zase toto bylo vynahrazeno válkami mezi Turkami.A nějaký Polívka s Mádlem katastrofa.
    Ale za to vzdávám ,čest Karlu Rodenovi,který svoji roli zahrál nádherně. *3*
  • karel

    No vždycky sem věděla, že je skvělej herec, ale včera jsem byla na představení zdravý a nemocný a to teda kam se hrabou všechny ty jeho role záporáků. *1* Myslela jsem, že se počůrám smíchy, bylo to naprosto vynikající! A chová koně, tím pádem ho mám ještě radši *3* Je fakt výbornej
  • ..

    Karel a Jana jsou fajn lide..vim to,protoze jsem s nima byla posedet..dalo se s nima povidat o vsem,zajimali se,nebyly to ty hvezdy,kteri si myslej ze sou nekdo.mam je moc rada *3* pa jana
  • raduliiinka

    Re: Roden je skvělej

    Ano, ano....i já jsem to více přála Ivanovi...ten se objeví v každém českém filmu...s ridenem už jsem dlouho nic neviděla, ale vím že dobře zahrál Hlídače č. 47...;-)
  • Karel

    Karel Roden je jeden z mála nejlepších herců na světe! V soukromí je velmi skromný, ostýchavý a dobrosrdečný! A o to víc, si jej vážím nejen jako herce, ale především jako člověka.Je to osobnost v pravém slova smyslu!!! Krásný den všem eddiebo
  • Re: Prosím pomožte a napište !

    Ahoj.Prosimte,pokud mas uz nejake spojeni na K.Rodena mohla by jsi mi ho poslat?Nevim,co ty holky blbnou ze nechteji vyhovet a pomoci pri hledani kontaktu.Jako by mely strach z konkurence,ale on uz bohuzel je zadany!Tak pokud by jsi vazne byla tak ochotna mi pomoci byla bych rada.Dekuji.
  • Roden je skvělej

    Roden patří u nás mezi hereckou elitu.
    Sice jsem více Českého lva přála Ivanovi, ale Roden si ho též zaslouží.
  • Karel

    Je pravdou, že když jsem se k němu konečně dostala a měla možnost s ním mluvit, nevěděla jsem co mám říkat, kde začít a většinou ze mě vypadla akorát tak nějaká volovina *4*
  • Re: Wow Karel!

    No, já osobně bych při osobnim setkání nevěděla co říct. Mě stačí na něj koukat (třeba včera jsem furt brouzdala řadama při Českym lvu a civěla na něj) *1* spolu s Trojanem nejlepší herci!!!!
  • Wow Karel!

    Karel je fakt frejer! perfektní herec, krásnej chlap *14* a to charisma..prostě božskej! Myslím, že je i hodně vzrušující, no nevím, nevím co bych dělala, kdybych jej potkala *5*
    Jinak nejvíc mě dostalo jak říkal kam si lva položí..prostě bomba chlap..no k nakousnutí
  • Český lev

    Tak Karel zaslouženě nejlepší mužský herecký výkon....,gratulace *4*
  • skvělý herec

    Srdečně zdravím, taky jsem byla na představení "Zdravý nemocný" a není co dodat. Byl opravdu skvělý! Vlastně všichni odvedli skvělý herecký výkon a ještě jednou velké DÍKY *3*
  • uplne normalni clovek

    Ahoj lidicky..Karla znam tak trochu osobne..je hrozne milej a fajn clovek a totez plati i o Jane Krausove..zadne hvezdne manyry,namyslenost,proste fajn lide se kteryma se da povidat o vsem..mejte se krasne..papa
  • slivovice

    Díky za krásné večery prožité na Vašich dvou představeních v Ostravě. Myslím, že není co dodat když i má kamarádka, která Vás jako herce moc ráda neměla - po představení "Zdravý, nemocný" odcházela z představení se slovy, jak jste úžasný a že co nejdříve musí vidět Váš nový film "Hlídač č. 47". Děkuji i za ní za Nádherný zážitek! Už se těšíme na setkání s Vámi u nás v Ostravě nebo třeba i v Praze.
  • petrolejove lampy

    Kamilko, to jsem mohla napsat i ja.. sice genialni, ale k nicemu *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší