Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
253 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdrav

    Dobrý den, vážený pane Roden, jste velmi sympatický herec. Přeji Vám jen to nejlepší, ať se Vám daří!
    Krásné dny, pa Monča
  • pan herec

    pan karel roden je herec s velkym H,nejvice me zaujal film bathory,moc dobry pane roden! vy nejste jen uzasny herec ale i chlap,ktery ma velke kouzlo a mym nejvetsim snem je nekdy se s vami sejit a popovidat,byla by to pro me velka cest,ale pochybuji ze se mi to nekdy splni,jestli by jste mel zajem tak mi napiste prosim sms na 725595184 nebo napiste mail na bundicka@seznam.cz.s pranim krasneho dne jana
    • Re: pan herec

      TAKOVYCH JE NAS VIC. HROZNE MOC BY TO PRO ME ZNAMENALO *5* PREJU KRASNY DEN
  • IVA

    KAREL RODEN JE FAKT DOST DOBREJ ,JE TO MŮJ OBLÍBENEJ HEREC , MÁ V SOBĚ CHARISMA A TO JE NA NĚM SUPER
  • IVA

    KAREL RODEN JE FAKT DOST DOBREJ ,JE TO MŮJ OBLÍBENEJ HEREC , MÁ V SOBĚ CHARISMA A TO JE NA NĚM SUPER
    • Re: IVA

      JE TO VAZNE DOBRY HEREC A JESTE K TOMU NADHERNY CHLAP *14* *14* *14* *5*
  • žije na zámku Skrýšov.

  • Peníze nejsou v životě všechno.

  • Peníze nejsou v životě všechno.

  • Žije na zámku Skrýšov.

  • všechno nejlepší ;)
  • cikitka055

    Prosím pomožte a napište !

    Prosím lidišky - fanoušci Karla Rodena *3* máte na něj e-mail ??? Nabo psal ste si někdo s ním ??? PLS napiště .... děkuju ! *14*
    • Re: Prosím pomožte a napište !

      Ahoj.Prosimte,pokud mas uz nejake spojeni na K.Rodena mohla by jsi mi ho poslat?Nevim,co ty holky blbnou ze nechteji vyhovet a pomoci pri hledani kontaktu.Jako by mely strach z konkurence,ale on uz bohuzel je zadany!Tak pokud by jsi vazne byla tak ochotna mi pomoci byla bych rada.Dekuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit