Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
253 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peníze nejsou v životě všechno.

  • Žije na zámku Skrýšov.

  • Přání...

    Přeji panu Rodenovi k dnešnímu svátku hodně štěstí a zdraví.... *14* *3*
  • Peníze nejsou v životě všechno.

  • no nevim

    myslite si ze si tohle karel cte?? ja bych rekla ze ne,ma urcite na praci mnohem zajimavejsi veci... *5*
  • opetovne setkani

    tak sem mela znovu moznost videt pana rodena,znovu se se mnou vyfotil a znovu byl moc fajn *3*
    • kuddel

      Re: opetovne setkani

      ZAVIST *4*
  • Perlička.

    Jste můj oblíbený herec,měl jsem možnost vidět Vás ve filmech,umíte se vžít do role,postavy které stvárňujete,jsou přesvědčivé a precizně zahrané.No a ta perlička je to,že se podobáme a dost a moje přítelkyně,hezká blondýna s modrýma očima,mi říká,Ty můj Rodene.Tak Vám děkuju,pane Rodene,za to,že jste.Přeju Vám mnoho štěstí *4*
    • kuddel

      Re: Perlička.

      TVOJI PRITELKYNI ZAVIDIM. JEN TAK MIMOCHODEM, NEMAS BRATRA? *4*
  • skvely clovek

    pan Karel neni jen skvely herec,ale hlavne CLOVEK..mela jsem moznost se o tom presvedcit,kdyz jsem se s nim vyfotila,vubec proti foceni nic nenamital :-)) a dostal ode me bonbonieru,byl nadsenej...Pane Karle preju Vam krasne vanoce a stastny novy rok 2009!!! Jana a Zuzka z divadla z braniku ze dne 16.12.2008 :-))))) *4*
    • kuddel

      Re: skvely clovek

      JAK JA VAM ZAVIDIM
  • andel

    Je to andilek *4* *4*
  • Karle

    Dobrý večer Karle ,jsem z č.b. a věřím , že si spolu jednou dáme kávu a nebo neco pojíme , třebas v Krumlově . .těším se a věřím . zatím Dík Ivana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit