Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
253 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..

    Carol is best actor.He is beautiful and sexy man. *14*
  • :-)

    no jsem se musela pochlubit ze jsem vyfocena s karlem :-)))) *3*
  • kuddel

    UZ JEN PAR DNI

    CHYSTAM SE KONCEM KVETNA NA ZDRAVEHO NEMOCNEHO. SNAD TO VYJDE. RADA BYCH HO POZNALA OSOBNE. CHTELA BYCH VEDET, JESTLI JE VAZNE TAK HODNY A MILY, JAK SE O NEM POVIDA *14*
    • Re: UZ JEN PAR DNI

      Karel Roden a Jana Krausova jsou proste nej *1*
  • ...

    vse nejlepsi k narozeninam pane Karle *15*
    • kikinica

      Re: ...

      Taky bych se ráda připojila k gratulaci,takže všechno nej! *14* *14* *14*
      • kuddel

        Re: Re: ...

        TAKOVYCH JE NAS TU VIC. VSECHNO NEJLEPSI MISTRE *14*
  • Karel Roden je jeden z nejlepších českých herců.

  • je fakt kus :**

    On je teda kus a vypadá taky hoodně mile :* a hlavně je hodně přitažlivej :**** *14* *14*
  • zuzanka666

    Kárl

    miluju ho ale mů otec o něm nemůže ani slišet vždycky se rozčíly jednou jsem našla jeho fotku ,,jeeeeeeeeeeeeeeee hádej co jsem našla" řekla jsem tatovi a on hned Rodena zas.A zítra dávaj Copak je to za vojáka tak konečně se můj život zase trošilinku projasní Díky Kárle *14* *14*
    • Re: Kárl

      asi chce, aby jsi se naučila nejdříve pravopis *16* *16* *10*
    • Re: Kárl

      taky ho strašně lovkuju, už jako malá jsem milovala COpak je toza vojáka........... je strašně sexyyyyyyyyyyyy *3*
  • ZÁMECKÝ PÁN Z VELKÝM PPPPPPPPPPPP

    Karle ,když jsem byla malá tak jsem tě neměla ráda,když jsem se dívala na nějakou pohádku např. Pták Ohnivák,tak jsem chtěla,aby už jsi nebyl.Viděla jsem tě prostě jen v televizi a neměla jsem tě ráda.Ale teď už jsem veliká a usuzuji,že jsi hrozně chytrý a rozumný a jdeš s dobou co se i normálního života týče.Držím palečky na renovaci tvého statku a mnoho úspěchů do dalších let.Pro mě jsi velký ZÁMECKÝ PÁN a ty na to máš!!!! *4* *4* *4*
  • pan herec

    je to prostě borec
    *5* *3*
    • kuddel

      Re: pan herec

      JE TO BOREC. A JE TAKY HROZNE SEXY. TO JE DABELSKA KOMBINACE. A PRO NEKTERE(TREBA PRO ME) TAKY SMRTELNA *4* *4* *4*
      • Re: Re: pan herec

        Viď, strašně sexy :))
  • setkání

    Kdysi jsem se setkala Karlem Rodenem a abych byla upřímn tak jsem ho nepoznala asi z toho byl dost překvapený že ho někdo nepozná,chtěl ukázat cestu ke koním já mu cestu ukázala,ale odmítla jsem ho doprovodit to byl pro něj další šok.Mluvili jsme spolu,byl pro mě obyčejnej chlap jako každej,pak už jsme se neviděli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit