Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
253 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je úžasnej

    Naprosto geniální, herec s velkým H.....A přitom skromnej, žádné hvězdné manýry,milej človíček....Je vidět , že je inteligentní. Moci s ním posedět u kávy, by byl splněný sen (ale asi by mě to zabilo)
    • Re: Je úžasnej

      Milá Jani,souhlasím s Vámi že pán Roden je pán herec.Měla jsem tu možnost se s ním setkat letos v létě když u nás natáčel film Lidice.Seděl pod naší břízou a odpočíval,nejdříve jsem neměla odvahu ho oslovit,ale pak jsem zjistila já i dcera,že je to moc hodný,příjemný a hlavně skromný pán.Mám s ním i fotografii a mluvil s námi jako normální člověk.A doufám že Lidice budou tak skvělé jako Habermanuv mlýn.Lenka *4* *4* *14* *14*
      • Re: Re: Je úžasnej

        Včera u KFC u vedlejšího stolku seděl Karel Roden a já se neodvážila ho oslovit ! Nemáte někdo adresu, kam bych mu dodatečně mohla poslat žádost o podpis? Květa
    • Re: Je úžasnej

      Naprosto souhlasím, souznitel v dnu narození Hanky Zagorové Kamil *4* *4* *4*
  • Karel Roden je herec s velkým H. Opravdu on si může říkat pan herec. Kam se na něj hrabou ty rádoby herecký rychlokvašky, co si zahrajou v jednom snímku půl roku jsou slavní a pak po nich ani pes neštěkne. Troufnu si říct, že v současnosti je to nejlepší český herec. Má můj obdiv.Sice nejsem češka ale jsem ráda že teď žiji v zemi kde mají takovéhle herecké ESO
  • roden je jedinečný
  • frajer

    promne dost dobrej libi se mi film bestyar tam je hustej jeto takova moje laska
  • Souhlasím se všemi, pan Roden je hodně dobrý herec, který si může diktovat podmínky. Přeji mu k dnešním kulatinám jenom to nejlepší.
  • Stari mistri

    v divadle Komedie jsem take byla na Starych mistrech a souhlasim s nazorem, ze to bylo vyborny...ps: prvni řada:-))
  • Karel Roden je můj velký idol a je nejen skvělým hercem, ale také jistě skvělý muž. Miluji jeho krásné oči a jeho uklidňující a něžný hlas. Chtěla bych se s ním jednou setkat na živo a trochu si s ním popovídat. Mé nejoblíbenější filmy s ním: Copak je to za vojáka Hellboy Pták Ohnivák ps:Karel Roden je nejlepší herec a úžasný muž. Proto se mi líbí a nosím ho pořád ve svém srdci.:-)
  • Karel Roden je opravdu dokonalý herec s moc krásnýma očima. Je pro mě tím nejlepším českým hercem. Pokud bych někomu měla udělit cenu týtý, byl by to právě on. Nikdo se mu nevyrovná. Takže mu držím palce do dalších let plných natáčení filmů a divadelních představení. Jenom mě mrzí, že jsem se s ním nikdy zatím nesetkala. Snad to výjde!! Karel Roden je prostě jednička s velkým J
  • tady se to nejak zalidnilo :-D
  • Přeju Karlovi všechno nejlepší k narozeninám,hodně zdraví ,štěstí,lásky a pohody.Bud stále tak sqělý a nezaměnitelný herec jako doposud. Kdysi dávno jsem byla na Otevřeném manželství a dodnes na to ráda vzpomínám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší