Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
252 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kája

    JO Karla Rodena mam taky rada je to skvěly herec...a je moc peknej...za mlada bych si dala rict...ale mam trochu i stesti..je zjem poznala jeho dvojnika,je to automechanik a je desne sladkej...a je mu dooost podobny!!!hned jsem se zabouchla...ale jen skoda ze je mu asi taky pres 30...ale do servisu jezdim desne rada:-))
    No a kdyz reknu RODEN tak mamka ho taky nemuze vystat desne se ji nelibi...ale otec mi ho schvaluje !!:-* *14* *14* *14* *14*
  • K.R.je kvalitni herec,zaslouzi si obdiv.Libi se mi v kazdem filmu kde hral.
  • vzkaz

    Karel Roden je nejpřitažlivější chlap na světě a je to jedna z mála hereckých osobností, která nepotřebuje média k tomu, aby byl slavný... Skvělé bylo osobní setkání v Brně po představení komedie Otevřené manželství. Děkuji Karlovi za podpis...
  • *1*
  • Ahoj všichni. Měla jsem tu čest se osobně setkat s Karlem Rodenem *4* Byl to perfektní zážitek. Hodně jsem slyšela o tom, jak je arogantní atd., ale ve skutečnosti je to velmi milý člověk a opravdu, opravdu moc charismatický. Touto cestou Vám přeji mnoho úspěchů. Papa všichni *4*
    • Re:

      JA TI TAKY ZAVIDIM.CHTELA BYCH SE S NIM TAKY SETKAT.ASPON JEDNOU V ZIVOTE.STRASNE HO TOTIZ MILUJU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re:

      Kačko jak se ti podařilo se s ním vidět?? A kde ste spolu byli?? To ti závidím=)
  • !!!!

    Jsi úúúúúúúúúúúúžasnej herec.... *3*
  • karel

    Karel Koden je jako sopka,ale přesto je pěknej *1* *14*
  • Karel Roden

    *14* je to můj nejoblíbenější herec *14* ...strašně moc ho zbožňuju *14*
  • Minulou sobotu jsem byla na muzikálu Vánoční koleda v divadle Hybernia, VŠEM DOPORUČUJI bylo to uplně úžasný, nádherný, sqělý, senzační, báječný, krásný, a já nevim co ještě! To bylo tak dojemný, že jsem málem brečela, ale i tak vtipný, že když si na to vzpomenem, stačí říct jenom "táhni" a všíchni už se válej smíchy. To byl takovej zážitek, že na to nikdy nezapomenu. A přísahám, že s jinými herci by to na mě neudělalo takovej vobrovskej dojem. *1* *1* *1*
  • Bathory

    Vidělajsem přednějakou dobou film Bathory.....Vidět brečet Karla Rodena -pohled pro bohy...
    • 12meggy12

      Re: Bathory

      taky jsem ho videla plakat *9* ale v jinym filmu ... ach jo *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší