Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
253 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni máte pravdu jeden z nejlepších herců v ČR, velké charisma, pokora, žádná namyšlená celebrita, možná podivín, ale kdo nejsme. Je to opravdu výborný herec.
  • RODEN

    Pokud byste měli zájem, tak mám originální rekvizitu Karla Rodena, resp. Oblečení z filmu Prázdniny pana Beana. Ozvěte se mi na mail, poskytnu bližší info
  • supr

    karel je takovy cesky bruce willis *1*
    • Re:

      Je to těžký machr.
  • Můj vzor

    kajoš XD se mi jako nijak zvlášt nelíbí ale je to můj vzor...dostat se do hollywoodu!!To musí být paráda *1* ale jak se tam dostat? *7* musím být hodně dobrá herečka...
  • Karel Roden

    Karel Roden je pro mne nejoblíbenější a nejzajímavější herec. Byla jsem do něj dlouho zamilovaná a stále ještě asi jsem. Tolik filmů už jsem viděla, kde on hrál a stejně je jich málo na to aby mi o něm něco řekly víc. Největší ctí pro mne byla možnost ho vidět naživo, když jsem byla kdysi na jeho představení v Branickém divadle kde hrál po boku své přítelkyně Jany Krausové ve hře otevřené manželství. Skvělý výkon a navíc jsem ho mohla vidět doopravdy svýma očima a to i mimo představení, když přišel do kavárny v divadle a minul mne pohledem. Ani si nevšiml, že existuji, ale pro mne bylo ctí ho vidět a mít dobrý pocit z toho, že jsem svou oblíbenou osobnost spatřila na vlastní oči. Nikdy na to nezapomenu a jeho šťastnou hvězdu budu uctívat a přát mu, aby byl úspěšný i nadále a měl víc a víc obdivovatelů/obdivovatelek, protože člověk jako on si zaslouží nekonečně mnoho uznání. Jen tak dál Karle Rodene jste ten nejlepší!!!
  • ..

    Karel a Jana jsou fajn lide..vim to,protoze jsem s nima byla posedet..dalo se s nima povidat o vsem,zajimali se,nebyly to ty hvezdy,kteri si myslej ze sou nekdo.mam je moc rada *3* pa jana
    • Re: ..

      Karla velmi obdivuji,taky bych se s ním velmi ráda setkala osobně.Kde najdu,prosím,napsané,kde hraje?Jsem z Karviné.Děkuji
      • Re: Re: ..

        Karel hraje v pražských divadlech,ja jezdim do branickeho. *1*
  • Algernon

    Včera jsem shlédla film Bathory a byla jsem moc zklamaná.Ten Jakubisko snad nepochopil děj.Já mám první vydání knižně,že Bathorička byla ta nejstrašnější bytost pro svět mladých žen.
    Tolik historických chyb.Kde je železná panna???????
    Ficko ten měl kulhat a na rameni hrb.
    Akorát zase toto bylo vynahrazeno válkami mezi Turkami.A nějaký Polívka s Mádlem katastrofa.
    Ale za to vzdávám ,čest Karlu Rodenovi,který svoji roli zahrál nádherně. *3*
    • Re: Algernon

      Karel Roden je mistr!!!!! Nevíte někdo jakou má adresu? (Kde bydlí?) prosím napište!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ......

    Tak už se mi také konečně blíží osobní setkání s K. už se nemůžu dočkat...:-)Je tak perfektní a krásnej.... *14*
    • Re: ......

      to je toho,ja znam karla lip jak ty ver tomu!!!a zadnej idol to teda neni,uplne obycejnej chlap,ktery jen hraje to je vse a vy se z nej muzete posrat.. *15*
      • Ahoj,pana Rodena jsem videla poprve v pohadce o Krase a Stesti , byl tam primo uzasnej od te doby ho desne miluju .Mate vsichni pravdu s tim ze je dokonalej , ja doufam ze se s nim brzo potkam v praci ;-) Zacinam totiz studovat DAMU v Praze . Doufam ze jednou budu mit to stesti s timto okouzlujicim chlapem pracovat . A mimochodem ma desne krasny oci vlasy a vubec cely telo :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
      • Re: Re: ......

        nejlepší,nejhezčí,nejcharizmati čtější....chlap jakýho znám....:o)
        ano, můžeme se zněj všichni po...jak tady již někdo zmínil, jen mě tak napadá jestli ten dotyčný se sám z něj nemůže takz."posrat", když za nima pořád ťapká a chce se s nima fotit atd... jen má úvaha *3*
      • Re: Re: ......

        No tak znáš a co?Myslím, že bych se ho mohla zeptat, jak dobře se znáte.Jo a já zrovna miluju obyčejný chlapy, který jen hrajou...... *5*
        • Re: Re: Re: ......

          se ho klidne zeptej me je to jedno,ale jako fakt nechapu co na nem vidite? *1*
  • Jak jsem shlédnul film Lidice, okamžitě jsem najel na tuto stránku a začal jsem hledat jeho nej. filmy, do té doby než jsem viděl Lidice, jsem si říkal, že takový normální herec, ale potomto filmu okamžité oblíbení :-). A už to šlo 15.minut, hlídač č.47, kuře melancholik, rocknrolla, habermannův mlýn, sklapni a zastřel mě, aspousta dalších filmů. Nejlepší herec současnosti. Jen tak dál Karle *2* *3*
    • williamek
      /plněpřesně jak ty :-D hned po filmu Lidice sem letěla sem :-D
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k sedmačytřicetinám. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit