Přejít na výpis diskuzí

Karel Schwarzenberg

OSOBNOST 15.10.2010 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cha,cha,bez komentáře. K tomu není co dodat.
  • Když je řeč o tom světě, zajímalo by mne, co je měřítkem nebo kritériem pro takové srovnání? Jestli se díváte po světě opravdu bystrýma očima, pak vám nemůže uniknout, že cílem naší vlády, jejíž součástí je i kníže, je dostat naši zemi do vleku a závislosti na jistých velmocech. To už tady jednou bylo se Sovětským svazem. Nebo si snad myslíte, že Češi by si nezasloužili být svrchovanou zemí? Dokud se z toho budou mít skupiny prospěchářů dobře, tak Česká republika bude česká pouze podle jejího názvu.Aby bylo jasno, v čem tkví vlastenectví.
  • Jestli chcete mluvit o slušnosti, stačí si vyhledat jeho výroky. Ty občas mají do ní daleko. A jestli mu jde o tuhle republiku? Z čeho tak usuzujete? Restituce, kterých se domohl a k jejichž urychlení využil služeb jednoho nejmenovaného úředníka za blíže nespecifikovanou protislužbu ,nesvědčí také o slušnosti a mravní čistotě. Více se dozvíte, když budete číst pozorně jeho životopis.Jste si jista, že až to v naší zemi rozvrátí,rozkradou,zplundrují co se dá, on se nesbalí a zbytek svého života nestráví v klidu a pohodě na svých panstvích ve Švýcarsku a Rakousku? Budete vy mít podobnou možnost? Občané této země jistě ne.Uvědomte si,že tvoří současnou politiku.Jste s ní spokojena?
  • Není tajemstvím, že právě Kalousek prominul navrácení získaných dotací na opravu soukromého rybníka za nedodržení termínu, tedy zpoždění opravy o 6 měsíců.Já na bráchu, brácha na mě.Kdo mne přesvědčí, že zde nebylo a nebude pokračovat propojení s nynější zkorumpovanou vládou?
  • Čemu se dá věřit?Stačí si přečíst jeho životopis, abych pochopila, že tento člověk je pro reprezentaci Českého státu zcela nevhodný.Je spoluzodpovědný za politiku nynější vlády a její kroky, jako jsou církevní restituce,důchodová reforma.Je mi smutno z toho,že Češi chtějí připustit možnost,aby v čele NAŠEHO tedy ČESKÉHO státu stál někdo se švýcarským občanstvím.To jsme vlastenci? Pozoruji,že spoustu jeho voličů je z řad mladé generace. Zajímalo by mne, kolik toho z historie dávné i méně dávné vědí. Většina z nich se o politiku zajímá jen velmi málo a imponuje jim to, že je kníže a že to byl spolupracovník Václava Havla.To se mi zdá velmi málo.
    Pro mne je to spolutvůrce současné politiky a volit jej může snad jen ten, kdo se současnou situací a stavem souhlasí a schvaluje to,co se v našem státě děje.Těch je mi líto, ale bohužel trpět za to bude většina z nás.
  • Kníže Karel Schwarzenberg je úžasný člověk a já mu věřím, že náš stát povede dobře.
  • Změna má vonět novotou a ne naftalínem ...:-)
  • na české republice mu ale zjevně záleží více, než lidem s českým pasem.
  • ministr zahraničí české země se švýcarským pasem
  • Bez pochyby je pan Schwarzenberg slušný člověk, kterému jde o naši zemi, přece jenom se mi ale zdá, že už je trochu unavený a ve svém věku si zaslouží odpočinek.
  • Nemají pravdu ti, kteří knížete haní. Jedině on nás může reprezentovat
  • *13* bohužel se spojil s Kalouskem, který byl u všech rozkrádaček v rámci svého působení ve vládách.Vymlouvat se, že se zdržel hlasováníje pokrytecké. Dělník také nemů odejít od své práce, protože se mu to zrovna nehodí do krámu. Platíme je za rozhodování PRO/PROTI a né, aby se schovávali s tím, že když se to nepovede, tak já jsem nehlasoval.
  • Věřím, že představitelem naší země bude opět slušný a poctivý člověk.
  • Jsi slaboduchý, tupý a závistivý člověk. Více ktomu nemám co říct.
  • Sám vypadá jako šašek. A to ne jako ledajaký!
  • Panek ma plnou hubu vlastenectvi... pan je patrne obrozenec. Chce to vystrcit nos aspon za humna, podivat se co se deje ve svete. Jsme nejmene o 200 let dal. Ale to nevadi, bohuzel takovych zab ve smrdutem ceskem rybniku je hodne...
  • Co vám na tom pánovi tak vadí?Udělala jsem si obrázek o českém národu.Hlavně mít plný pupky,ale slušnost a morálka je kde?Já panu Schwarzenberkovi moc fandím a přeji mu hodně zdraví a síly.Tady je slušný člověk,kterému jde o tuhle republiku a vy neumíte nic jiného než to,že ho jenom pomlouváte a házíte na něj špínu.Je mi z vás špatně.
  • Zase nás chce zde vládnoucí dobytek,který se prolhal k moci,zatahovat do dalšího válečného dobrodružství.Brzo bude načase,aby se národ proti zde vládnoucím vlastizrádným lumpům zvednul ,od koryt je vypráskal a co nejkrutěji potrestal.
  • Kníže prý nestačí na práci ministra. To je novinka? Nestačil na ni nikdy. Nemá žádné vzdělání, neudělal ani tu zemědělku. Údajně proto, že se musel starat o rodinný majetek. Ne proto, že by snad byl blbý. Chraň bože. Kníže je zřejmě nemocné, nevím na co všechno, ale na mozek určitě. Vždyť neumí zareagovat, komunikovat, odpovídá jekési nesmysly. Neumí česky, neumí artikulovat a vyslovovat. A konec konců, je to strý člověk, který už by měl být 10 let v důchodu a ne chtít dělat prezidenta. Ale co má chudák dělat, když byl jako velitel páté kolony pověřen ovládnout českou politiku ve prospěch své vlasti. Ale to všechno víme. Jenom já nevím, jak může někdo říci, že takovéto zdegenerovane dementní kníže má charisma.... Bože, ty to vidíš a nic pro nás Čechy neuděláš?
  • MARENKO nic si z toho nedelej naco me je ze me vrati i 1700kc za leky kdyz ale jdu pro dalsi musim vyvalit i vice nejhorsi je srdce a cukrovka takze nesmi byt dieta aby bylo na leky taky chcipnou jako chudi lide

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit