Přejít na výpis diskuzí

Karel Schwarzenberg

OSOBNOST 15.10.2010 
451 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať ten Karl jde už do prčic a neobtěžuje nás tady žádný není na něj zvědavý.Už si nakradl co se dalo,tak ať si sedne na výminek.Je už senilní stařec.A moc rychle mu to nemyslí.Je už za zenitem.Dělá jen maskota Kalouskovi. *5* *5* *5*
  • I kdybych jednoho z těch dvou volil, nikdy bych si do své provozovny, žádnou zarámovanou fotku politika nedával (natož abych si ho vystavoval doma - na to se mám docela rád). A už vůbec bych od ní neodvozoval inteligenci svých zákazníků. Vy jste opravdu žena - fanatik! *14* *13*
  • Vážený pane, napište kdy o tom měl ten Ústavní soud rozhodnout nejlépe odkaz na příslušný spis (měl jste dávat ve škole pozor - o případném občansko právním sporu mohl reálně rozhodovat jakýkoli soud, ale nikoli Ústavní soud - takže mamlas jste spíše Vy). S Vámi se člověk pobaví /zvlášť když si pletete hysterii z historií/.
  • Z Vaší přízně, bude mít p. Schwarzengerg jistě radost. Z Vašeho pravopisu .... již podstatně méně. Velmi rád mluví o tom, že ho volí jen inteligentní voliči /přiznám se, že mi Váš text do tohoto hodnocení příliš nezapadá/. *3*

    S pozdravem Milan
  • Pro knížete Švarcnberka schystána jest hrobka velká u rybníka Svět,
    může tam jít hned a v kobku se položit rázem v zemi větší klid.
    Ubylo by hašteření, šlyšno více ptactva pění.
    Srdce jeho do Krumlova, započla by nová doba.
    Naděje nad spící hlavou, že snad lepší časy vstanou.
  • kchárl, zágn zí mir, ist tas recht, tchotiš práfta, še faš pršetek ršekla tjéš jchako minischr zachranitší, že se pute jhéšťje chfilku f Srpska fjéšet, apy móchla phýt kchlit? Tchakofá mchít chytrhá chotná a fstělaná pršetka, tó mchusí myt dobrá rchotina, famylí, nycht vár?
  • Rád bych znal jména expertů na mezinárodní právo, kteří rozhodli, že na českém území platí rakouské právo. Jedním z nich byl asi Havel.
  • Já třeba Karlovi říkám "Černý Berka", protože je to podle mne hezky české (hodné opravdovského českého vlastence), lépe se mi to vyslovuje (než nějaká lámaná hatlamatlanina)a naznačuje to další význam (černý = temný, skrytý, ne zjevný a berka = lapka, loupeživý feudál).
  • Naprosto s tebou souhlasím!! *3*
  • Proboha,ať ten starý kozel už vypadne z politiky.A jde kam ´patří do švýcar kde je občanem a dá tady konečně pokoj.Není na něho nikdo zvědavý dědek uslintaný .Te´D MŮŽE KONEČNĚ SPÁT DOMA A NÉ VE SNĚMOVNĚ... *8* *8* *8* *8*
  • Ty kokote,nikomu nevyhrožuj ohledně názoru na šišlavého křupana,který není ani čech.Už jen tvůj názor,kdo nemá rád šišlu,je soudruh.Běž se s takovýma názorama vysrat bábě do cibule,křupane!!!
  • Máte pravdu. Socializmus udělal z hodně lidí loutky které se naučili na vše nadávat, ale když jim dáte konkrétní úkol k vyřešení mimo jejich profesi, tak to po..rou. Jako celá socka demokratická. Schwarzenberg spravuje zděděný majetek bez potíží, takže nevím proč by nemohl dostat do stejného stavu zdevastovanou ČR. Socky a odpadlíci z KSČ tzv. ODS dokázali že umí jen krást.
  • Fůůůůůj!!!!! Toje dost morbidní a nechutné... *11* *11* *11* *11* *11*
  • miluju ho je sexy já se sním chci šuk*t
  • ej more romale gadža Kchááárle *12* *2*
    http://www.youtube.com/watch?v=3SKQn_SqpxQ
  • Opravdu moc pěkně se tento pán poslední dobou projevuje, jen co je pravda... Doufám, že se jeho příznivci pořádně chytnou za nosánek *1* Loutka a Magor forever prezident naštěstí nebude! *2* Jupí!! Tak Kcharle zabalit Pampersky a tradá do Rakous! Neděkujeme odejděte! *10*
  • Loutka Bildebergu!
  • Pane tzv. kníže, nedělejte se ještě více směšným než jste a dejte už pokoj. Buďte rád, že vám spadl do klína ne malý majetek, něco přidají katoličtí pohlaváři, tak si užívejte a dejte tomuto národu klid. Stejně žijete tak odtrženě od normální životní reality, že nemůžete o normálním životě normálních lidí vůbec nic vědět. Pa pa a nadoneviděnja.
  • Díky bohu, že tento dědoušek už jde od Válu! Naprosto neschopný sudetský hrabě a loutka Kalouska. Rčení udělat Kozla zahradníkem je zde zcela na místě. Co za dobu svého působení udělal pro ČR v zahraničí? Naštěstí ne všichni studenti se nechali zfanatizovat německou ráže HOP09mm při vymývání mozků! Děkujeme odejděte! Mír s Vámi *15*
  • On není žádná NOBLESA!!! Já se diví, že ještě neslintá!!! A Schlafenberg jeho hluboko pod mojí úrovní, a vypadá taky jako úchyláááak s tím knírkem, brrr!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší