Přejít na výpis diskuzí

Karel Schwarzenberg

OSOBNOST 15.10.2010 
451 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to hajný s výučním listem, jinak povahově manipulátor a podvodník, na současnou svopji funkci nemá v nejmenším vzdělání, nemá ani maturitu.
  • Pane Michale, je to marný boj. Vidím kolem spoustu přívrženců Zemana a je mi z toho až smutno. Lidé jsou neznalí a mluví nesmysly. Škoda - také jsem si na Hradě představovala pana Schwarzenberga, kterého si vážím. A ti někteří tupci by si měli zjistit (než napíší tolik hany) proč se panu knížeti špatně artikuluje.
  • Soudruhu Rigile. Hrejte si na vlastním písečku a nám příznivcům pana Schwarzenberga dejte pokoj.
  • Ano je to ožralej Čech ..to je náš prezident *16*
  • Vy jste ale blb...
  • Soudruhu, tys asi nedostal v 89. po tlamě, co? No co nebylo, může být... Víš, slušnost není málo, ale tys jí opravdu pobral málo... Jinak jsi asi nepochopil, že tvoje tupost a povýšenost je nám tu všem ostatním jen pro smích. Ubožákům, kteří tu pějí ódy na ožralského klátivého baziliška Zemana narostl hřebínek, to se nedá upřít... Já se zase těším, že při cestách a konverzaci se zahraničními partnery bude o zábavu na účet vašeho prezidenta postaráno... Už ty dosavadní ohlasy, a to ještě než se Slíva Zeman někde svalil ze schodů, jsou více než nadějné...
  • Hele neříkej mi soudruhu, buď tak laskav. A vy jste nuly, který si myslej, že když budou fňukat a nadávat, že máme pana prezidenta Zemana, tak se z toho Miloš Zeman podělá a řekne, že Schlafenberg bude prezidentovat místo něj. A já nikomu nic nezávidím, obzvláště vám nic nezávidím, protože jste hloupí a zastáváte se senilního knížete, který se neumí vyjadřovat a potřeboval by nutně logopedickou péči. A myslím si, že Miloš Zeman je mnohem inteligentnější, než ten kníže. Možná je kníže slušný, ale to je tak všechno co se o něm dá říct pozitivního. A z této diskuze nehodlám zmizet, baví mě to vaše fňukání a nadávání na našeho prezidenta *1*
    Možná vás nepřesvědčím, ale o to mi vůbec nejde, a já se z vás nepodělám a nenechám se tady nikým zastrašit.

    Ať žije Miloš Zeman
  • Ještě jsi zapomněl napsat, že chce bojovat proti kmotrovským mafiím a že mu v tom bude pomáhat soudruh Šlouf, který mu vedl volební kampaň a kterého pak za odměnu zapíral, že s ním nemá nic společného... Jsi slepý nebo opravdu jen tak hloupý a omezený? Jinak naprostý souhlas s TATOO, Rigile, porážíš se vlastními zbraněmi...
  • Soudruhu Rigile, radši už sklapni! Zvolil jsis za prezidenta klátivého ožralského baziliška, tak mu choď lízat zadek a na věci, na které nemáš, se vykašli... To, co si myslíš o Zemanovi jsi tu psal mnohokrát a spousta lidí ti to tu vyvrátila, tak fakt nevím, co tím pořád sleduješ a proč sem lezeš! Nikoho zde nepřesvědčíš!
    Vůdčí osobnost +/-
    Vzdávat se udělování milosti je populistické, nic neřešící plácnutí do vody a navíc do budoucna dost riskantní (rozdíl milost X plošná amnestie)
    Chce omezit vliv médií, opět populistické gesto, jak toho chce dosáhnout jaksi nesdělil...
    Kdo by nechtěl spolupracovat s EU?
    Tys nikdy nic nezdědil? Nezáviď, přej, bude ti přáno...
    Pan kníže Schwarzenberg má české občanství, do zbytku ti není ani Ň
    Jasně a srozumitelně +/- a ví, co "se má" říkat a na co lidské stádo slyší...
  • Schlafenbergovci, vy jste outsideři, neumíte uznat porážku a fakt, že máme pana prezidenta Miloše Zemana. Zkusím vám napsat proč je pan prezident lepší než ten úlisnej kníže:

    - je vůdčí osobnost
    - vzdal se práva na udělování milostí a vyhlášení amnestie
    - chce omezit vliv médií
    - chce spolupracovat se EU
    - na majetek si vydělal poctivou prací, zatímco ten kníže to shrábl a nehnul pro to ani prstem, stačilo mu se narodit do šlechtické rodiny
    - používat titul kníže ve funkci prezidenta je protiústavní
    - pan prezident je ČECH a ne RAKOUSKÝ, NĚMECKÝ a ŠVÝCARSKÝ občan
    - mluví jasně a srozumitelně a ví co říká
  • >>>> původně jsem ale chtěl říct, že vítězství vyšlo ze svobodných voleb a to je to, co je na tom to nejdůležitější. Stejně jako se mi ale nemusí líbit ani jeden z nich, stejně jako se mi v minulosti nelíbilo vítězství té či oné strany, či spojení jedné s druhou, stejně jako se mi nelíbí v parlamentě strana, která ani neprošla volbami, a už vůbec se mi nelíbí spojení s komunisty, ale bohužel je to výsledek svobodných voleb, výsledek vůle části národa, o které ale rozhodně nemůžu tvrdit, že by byla méněcenná. Je to prostě fakt, který nastal a jde změnit zase jen volbami, Tudíž dělejte to jako já, snažte se k těm volbám jít a změnit to. Těžko potom ,může kdokoliv brečet nad rozlitým mlékem. A když tam jdu musím také počítat s tím, že se mohu octnout i na poražené straně a to je třeba si uvědomit a naučit se i prohrát. Jednou budu třeba i na té druhé straně.
  • Lidi, já nevím..... proč se tady navážíte jeden do druhého a snažíte se navzájem přesvědčit o tom či onom kandidátovi a nazývat jedni druhé hlupákama. Jedni hájí klátícího se kmeta, druzí zase senilního dědulu, který vždycky něco plácne a potom se musí půlka národa dohadovat jestli to řekl tak či onak. Jako třeba úplně nedávno: "Varuji vás před tím, zachovejte si, prosím, velmi zdravou distanc od politiků a od státu. Nedělá nám dobře, nám katolíkům, když se příliš přibližujeme státu," ... Myslím, že by si měl hlavně dávat pozor na to, co kde plácne. Jako občan si mohu v hospodě u piva vykládat co chci, ale měl bych přemýšlet, co vypustím jako představitel nejvyšší politiky státu, potažmo představitel státu. >>>>
  • Souhlasím, nikomu nemá cenu něco vysvětlovat a nutit, kdo na to nemá, tak to nepochopí. Také máme doma na 5 let v rámečku KS.
  • A Havel chtel puvodne co udelat??!! Zaprodat nas a dnes mame letiste Havla.cililink
  • Ty mamlasi, nejdřív přemýšlej a pak piš... Nenapsal jsem, že soud rozhodl o Dekretech jako takových, ale o tvrzení, které bylo Zemanovci naprosto účelně překrouceno a vyvolána tak histerie o zpochybnění Dekretů panem Schwarzenbergem... Takže se mírni a nezesměšňuj se... Fakta o Dekretech si dnes může na webu přečíst každý, viz tvůj příspěvek...
  • O čem proboha rozhodl? Nezbláznil jste se člověče! Pokud by Ústavní soud rozhodl o tom, že jsou dekrety prezidenta republiky neplatné, tak by již naše republika neexistovala. Některé tehdá zveřejněné dekrety skutečně neplatí (bylo jich téměř 100), nebo jejich účinnost skončila více méně ve své době (naplněním svého účelu). Některé (řádově několik desítek), ale zústávají součástí našeho ústavního pořádku dodnes. Pro Vaši informaci - Ústavní soud "Ústavu" a ústavní zákony ochraňuje (tudíž Vaše tvrzení o tom, že zrušil dekrety je absolutní kravina). Proč si pro Pána Boha myslíte, že církevní restituce nemohou překročit rok 1948, Vy právní experte? Jestli někdo, na tomto fóru výrazně poškozuje p. Schwarzenberga (svými nesmyslnými tvrzeními /nikoli fakty jak píšete/) tak jste to Vy. *2* *2* *2*
  • Paní Olino, děkuji Vám za uznání a za podporu. Není nás málo. Pod tíhou fakt, která bohužel až po volbě vyplula na povrch a která dovedla klátila Zemana podvodně až na hrad se proti němu staví z mého okolí i spousta lidí, kterým dřív nevadil a tolerovali ho... Jistě to nebude oblíbený a důstojný prezident, o tom jsem přesvědčen... Až prohlédnou i ti sociálně a bohužel nejen sociálně slabší a zjistí, že se mohou mít lépe jen a jen vlatním přičiněním, nezbude téměř nikdo, kdo se za něho při další volbě postaví...
  • Vážená, přesně o tomto rozhodl Ústavní soud, že to jsou sprosté lži a překrucování fakt, která pan ministr Schwarzenberg nikdy v takové souvislosti nevyslovil... Nevím, jestli si myslíte, že opakováním lži a sprostého výmyslu, který ožralovi Zemanovi spolupomohl vyhrát volby, se z ní stane pravda!!! Jestli by nás měl pan kníže zaprodat, tak klátil Zeman nás daleko dřív prolije hrdlem...
  • Pro všechny, kteří nechápou,že Sch. je nevhodný ministr zahraničí. Kupte
    si knihu Odsun Němců po 65 letech nebo si přečtěte MF dnes, Víkend, "Na
    tenkém ledě".Čeští i zahran.politici zde varují před jakýmkoli rušením
    Benešových dekretů, neboť Německo neuznává mezinárodněprávní závaznost
    Postupimské dohody. To je současná informace - MF z 9.2.2013!
    Jak může ministr zahr. mluvit o jejich neplatnosti a urážet presidenta
    E. Beneše.
    Probuďte se, pan Karl von Schwarzenberg by nás brzy zaprodal.
  • Ta nanavist a hloupost toho Rigila nebo co to je, je opravdu neskutecna. Michale fandim Vam, malokdo by to napsal lepe. Jsem zivnostnik a na provozovne mam zaramovanou fotku pana Karla Schwarzenberga. Podle reakci lidi kteri ke me chodi presne vidim kdo je kdo. Tech co jeste nechapou je bohuzel dost a musim rict ze je to vzdy nekdo ze slabsi socialni skupiny. Rozhodne se nepovysuji ale rada z nich ceka a spoleha ze jim nekdo pomuze a nedochazi ze se museji snazit predevsim sami. To jsou prave ti volici Zemana. Dokonce jsem se setkala s pani ktera se me optala jestli si nemyslim ze to poskozuje me podnikani, mit vystaveneho takoveho cloveka. Co na to rici.... Na pana Schwarzenberga jsem hrda a za Zamana se budu vzdy stydet. Tem co nechteji nebo nekteri i nemohou toto pochopit nema smysl nic vysvetlovat.
    Jo a jeste, Karla mam vystaveneho i doma. V puberte uz ale nejsem.Je to pro me vazna vec na cely zivot.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší