Přejít na výpis diskuzí

Karel Šíp

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Držím palce!

    Pane Šípe,vždy se těším,až se objevíte na obrazovce a držím Vám palce. Je těžké tak dlouho úspěšně bavit lidi a Vy to umíte!
    Nikdy jste neklesl tak jak se to povedlo třeba Ivanu Mládkovi-to bylo zoufalé...
    A proto vždy, když se mne někdo zeptá jak se mi daří-odpovím: Děkuji,zatím jsem nic nechytil...vzpomínáte?
  • pane Sipe

    pan. Sip. jedna vec je si robit srandu, z jednotlivcov,ale druha urazat narod. Mal som vas humor rad , ale dnes po vasom poslednom programe sa mi zhnusil. Nikdy nemozete vediet ,kedy sa vam to vrati.
  • Vše nej k narozkám.

    Vše nej k narozkám přeje Kamil. Trochu smutné narozky, když umřel Walda, ale smrt si nevybíra. Já se jen modlím aby Haničce vydrželo zdraví. Zdraví souznitel dnu narození Haničky Kamil *4*
  • Chyba!

    Někdo by tu měl opravit údaje v životopise. Karel Šíp má mladšího syna Jana se svou druhou ženou Ivou, nikoli s Marcelou Holanovou! *15*
  • Jste profesor pragmatismu

    Jste profesorem pragmatismu, Karle! A to je největší pochvala, jaké jsem schopen!

    Vysvětlovat, o co jde, by bylo házením hrachu na zeď, ale: jestliže seženem peníze na vejplatu, svolíte stát se naším nejmilovanějším profesorem?
  • Karel je Bohemák

    Karle jsem rád že zrovna ty fandíš bohemce 1905 sedim skoro vedle tebe na VIP bohemians 4ever
    • Re: Karel je Bohemák

      Zdravim tě, samozřejmě chodíme a ten rok v 2. lize nějakm přežijem, že jo.
      Ahoj
      K. Šíp
      • Re: Re: Karel je Bohemák

        mám radši tu naši střížkovsko-kompresorskou *14*
  • LUXUS

    Karle,jste luxusní člověk a máte noblesu, ale to ty hovada nukleární, co nepoznají dobrý humor těžko pochopí! Zdravím!!!IVANA
  • Tanec

    Pane Šíp,o tom tanci jako by jste mi mluvil z duše. Jinak Vás obdivuji a fandím Vám, Vaše pořady jsou perfektní, dík za ně.Z Moravy zdraví Bob.
    http://www.stream.cz/video/41 051-slivovica
  • Jako,jako,jako,jako,jako....

    Pane Šípe,
    Vaše pořady jsou lidsky hřejivé, veselé, ale i poučné. Ukazujete jak se lze vypořádat i s nepřízní života.
    Jen jednu poznámku mám:
    Zkuste si jednou poslechnout jediný pořad a spočítejte si, kolikrát jste v něm řekl slovo "JAKO". Dal jsem si práci 18.3.2008 a spočítal jsem, že jste slovo
    "JAKO" vyslovil 115krát !!! Kdyby z toho bylo 10% oprávněných, zůstalo by i tak přes 100krát "JAKO" zbytečných(někdy v jedné větě i 5krát!).
    Při Vaších kvalitách byste se mohl tohoto nevkusu zbavit. I když nejste sám - TV se v současnosti hemží "módním slovem NICMÉNĚ", slova "prostě", "vlastně", zadrhávání "eeee..." už ani nesleduji.
    Kdo jiný by měl dbát na češtinu když ne vy, lidé v TV. POMOZTE I VY ZACHOVAT KRÁSU NAŠEHO JAZYKA! Díky!
  • Znechucení

    Je až s podivem, kolik nýmandů, kterým narostl aspoň jeden prst, hází špínu na člověka, který byl vždy vtipný a umí rozesmát. Kolik zamindrákovaných pitomců se tu anonymně zviditelňuje. Karle, děláš to dobře, nenech se znechutit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit