Přejít na výpis diskuzí

Karel Šíp

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VšechnopártyKLGRA

    Vážený pane. Rádi sledujeme Váš pořad Všechnopárty a vždy se u něj dobře pobavíme.Nejinak tomu bylo v díle, kde jste nám předvedl trojici Cikánů. Ti nikdy nezklamou! Ať už šlo o "JUDr" Ščuku, který ponížil našeho opravdu světového skladatele Smetanu a představil nám jakousi "vynikající " houslistku, o které neví, ani ve které zemi se přiživovala na tamním obyvatelstvu, zato tvrdí, že asi učila Paganiniho hrát! No to je cikánská drzost.Paganiniho i Smetanu zná a obdivuje celý kulturní svět, na rozdíl od Ščuky i s tou jeho hvězdou.No a ten Gondolán též nezklamal. Jak vylíčil Světového muzikanta, G. Broma, málem jako końského handlíře, který si přišel koupit 14 letého "basistu" do své vynikající kapely, kde měl vynikající muzikanty, a jak tatík Gondolán řekl, že synka prodá, jen když mu tam pan Brom místo něj nechá aspoň tak dobrého basistu.. no to je síla!A ještě v souvislosti s p. Pilarem.Já jsem vystudoval konzervatoř a kromě klasiky mám rád mimo jiné žánry i džez, hlavně klasický. Přesto si dovolím tvrdit, že měřítkem technické zdatnosti nejenom basistů jsou sólové party, např. v sólových koncertech, nebo party v operních a symfonických orchestrech.Neberte to jako výtku k Vašemu pořadu. Já jen doufám, že těm cikánským žvástům sám nevěříte a těším se na další Vaše pořady. Jen mně děsí, stále početnější cikánská populace, které se za naše peníze v českých zemích daří tak, jako nikde na světě a děsí mně to, jak už desetileté cikánské gangy za bílého dne přepadávají třeba naše české děti, které jdou ze školy. Doufám, že to nepotká Vaše dítě. Co Vy na to, jako otec malého dítěte? Zdraví Vás J.N. *7*
  • údiv

    Pane Karle,čirou náhodou jsem zabloudil do diskuse a užasle zírám jak se dají "mindráky" skrýt za klávesnici a mít zřejmě orgasmus z invektiv adresovaných člověku,kterého znají jen z televize (pokud ji vůbec vlastní). Doufám,že Vás to nemůže rozhodit a jako léčebnou terapii jim to dopřejte. Přeji hodně úspěchů Ruda Lissnik Nc
    • Re: údiv

      Keď náhodou prepnem na Šípa na ČT, všetko ostatné ide bokom, lebo viem, že vždy si prídem na svoje.Preto ma udivujú niektoré komentáre v tejto diskusii.Sú to ľudia , ktori sa takto odbavujú nielen na Šípovi, ale na všetkom, čo im príde do cesty.
      Karle u mňa si za 1.
  • karel

    Karle jsi SUPER nemas konkurenci v humoru,skoda ze mas tak malej prostor v TV *3*
  • pane Sipe

    pan. Sip. jedna vec je si robit srandu, z jednotlivcov,ale druha urazat narod. Mal som vas humor rad , ale dnes po vasom poslednom programe sa mi zhnusil. Nikdy nemozete vediet ,kedy sa vam to vrati.
  • Dobrý den.Měla jsem Vás jako komika velice ráda.Byl jste vtipný,ale poslední dobou jste trapný.Styďte se !Jak se můžete veřejně trefovat, do řádně zvoleného presidenta.Neumíte prohrávat.To se mi vůbec nelíbí.To je demokracie? Jen rozeštváváte lidi!!!Měli by vám už v TV vzít slovo.
    • Ne to neni pravda
  • Šíp - sranda

    Pane Šíp, jste můj šálek čaje.Ještě ,že vás máme ,vždycky člověku zvednete náladu a úsměv na tváři.Na váš pořad ,vlastně na všechny kde vystupujete se nemůžem dočkat , je to vždycky S R A N D A !!!!!!!!!!
  • Chyba!

    Někdo by tu měl opravit údaje v životopise. Karel Šíp má mladšího syna Jana se svou druhou ženou Ivou, nikoli s Marcelou Holanovou! *15*
  • Pane Šíp. Po vašem pořadu Všechnopárty jsem vám musel napsat. Nevěřím,že jste tak hloupý,aby vše co jste povídal o migrantech a Vietnamcích jste myslel vážně!! Že by jste dostal za ty vaše žvásty dobře zaplaceno? At,či tak pokusím se vám vysvětlit,že je sakra rozdíl mezi Vietnamci a migranty-vetřelci. Jistě mi dáte za pravdu,že u Vietnamců je skoro stejný počet mužů i žen. To vidíte na každém tržišti,v každém obchůdku. U vetřelců je poměr tak 10 ku jedné,či dvěma. Vietnamci tudíž nemusejí znásilňovat evropské ženy,mají svých žen dostatek. Vietnamci nikdy nebyli v žádných táborech,vždy se uživili sami. Vietnamci nikde nezakládají gheta,kam se místní lidé i policisté bojí vstoupit. Vietnamci nám nepřikazují co smíme a nesmíme jíst,co mohou nosit a dělat naše ženy,jaké svátky smíme či nesmíme slavit. Viděl jste již nějakého Vietnamce,který by v Evropě spáchal atentát? Já ne,vy snad ano? Vietnamci klidně žijí i u nás ani kdy netvrdili,že chtějí žít pouze v Německu,popř v Anglii,Norsku,nebo Švédsku! Tak,že pane Šíp,myslete hlavou a nemluvte hlouposti.
  • Karlíku, jsi přesně o měsíc mladší já jsem 1.5.45 Na vojně jsem sloužil jako radista a matně si vzpomínám že tam semnou Šíp sloužil a uměl hrát na kytaru.Já jsem hrál na harmoniku.Kde jsi sloužil,já různě Praha,Přerov,Olomouc,Seč a krátkodobě i jinde.Zatim ahoj Procházka
  • ďakujem

    ...p.Šíp, včerajší večer vyhlásenia fotbalových cien bol na urovni, je mi jasné že čas "tlačil" ale napriek tomu sa mi váš výkon veľmi páčil, uprimne závidím ako dokážete zvládnuť na malom priestore tak "veľký" objem pozitívnych správ...vynikajúci výber hudobných vystúpení...a "konfrontácia" Hašek-Čech priam skvelá...ozaj, je to len môj dojem, že tí dvaja sa snád aj podobajú...:-)) ešte raz skvelé a ďakujem...len vám môžeme závidieť...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit