Přejít na výpis diskuzí

Karel Svoboda

OSOBNOST 25.10.2010 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dvojí život

    Pláče celý národ, je hudební ,,TEMNO",
    ALE, UŽ KONEC HRY NA SCHOVÁVANOU!
    ,,Karle, pošli písničku,prosím,díky"

    Věřím,že to bylo pouze ošklivé divadlo!

    *9*
  • To co někdo ví a jiný tuší

    Čus, teď jsem objevil starý článek, ale zajímavou diskuzi. Teda hlavně jeden z posledních příspěvků. A řekl bych dost znalecký prostředí a logický. Stejně je Karla škoda. Měl to dotáhnout do konce a nebát se výhrůžek a mediálních masáží ze strany jeho ženy : www.kafe.cz/o-kom-se-mluvi/bulvarni -blondyna/omluva-pro-svobodovou-vlk -se-nazral-ale-co-neboha-koza-677.a spx *5*
  • očí

    když tak koukám na ty fotky, tak jde z jeho očí číst, že ho něco moc trápilo. škoda ho. *9*
  • mistr

    ahoj moc jsem milovala pana Svobodu a je mi na nic jakou spinu o nem pisou. Nemuzu se s tim porad smirit ze tu uz neni mezi nama. Kdyz slysim jeho hudbu tak se mi chce plakat.Jsem pekne nastvana ze nedaji pokoj Vendule Svobodovi. To je hnus.
    • Re: mistr

      Každý normální člověk přece musí pochopit, že sekretářka Vendula chtěla dědit.škoda jen, že si nevybrala nejakého dnešního zbohatlíka, ale tak úžasného člověka. Milá Vendulo, naschledanou v Pekle.
      • Re: Re: mistr

        ubožáku *16*
  • Škoda

    Škoda, že nás opustil takový velký umělec.Je mě to moc a moc líto.
  • ..........

    Je to hrozná ztráta...ale musel k tomu mít nějaké důvody...snad je mu teď lépe....Kéž by!!
  • Chtěla bych Tě pohladit a říct Ti: "Nedělej to, prosím..."

    "Kéž by se dal vrátit čas a mohli bychom Ti pomoci", tak tato věta se asi honí v hlavě mnoha lidem... Není den, aby mi kvůli Tobě netekly slzy, chybíš tady, ale nezbývá nic jiného než respektovat Tvé rozhodnutí, i když to bolí. Nechť Tvou duši opatrují Ti nejhodnější andílci. Zůstaneš navždy v našich srdcích
    • Re: Chtěla bych Tě pohladit a říct Ti:

      Tak tak, byl to pro mě vzor chlapa, netušila jsem, jak moc mě jeho smrt vezme. Karle stále na Vás vzpomínám a nikdy nezapomenu. Díky
  • Zbohem

    Čest Vaší památce, máme Vás rádi a nikdy nezapomeneme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit