Přejít na výpis diskuzí

Camila Cabello

OSOBNOST 10.11.2014 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Does your pussy tastes like pepsi cola?
    • My does
      • Ask Lauren. She knows ;)
  • Camila be my daddy pls
    • Camila is already daddy to Lauren
      • No. Lauren is daddy and Camila mommy...
  • Proč někdo píše o Camile takový blbosti vždyť ona je super zpěvačka
  • Twl vy ste lidi zato že má kluka tak je hned ku**a , vy jenom chcete dělat skandály , lidi si splní svůj sen jako camila a vy je nenecháte žít jen o co vám de je udělat proti ní skandál , máte mít k ní úctu protože tý holce je 19 a tvrdě maká , má těžkou práci ale přesto to zvládá, má úžasný hlas a vám de jen o pitomej skandál , . Ta holka si to nezaslouži aby ste ji řikaly že je k***a nechte ji žit svůj sen.
  • je to dobrá a skvěla zpěvačka, je z celý skupiny nejlepší *14* a není to k..va jak si všichni myslíte nikdo z vás to dokázat nemuže že je k..va ,prože je hezká neznamená že je hned k...a *16* .
    • Nesouhlasím! neumí zpívat a je přelíčená *16*
    • Je užásná,ale Lauren je lepší *14* *14* *1*
  • Ty p*čo jedno koho tady drbeš ? Nalepila se na Shawna ? Já Shawna nesleduju ale podle mě to není zas tak velkej frajer jak všichni říkaj navíc je dost jasný že je to jen pro publicitu protože všichni víme že Camila je na holky (camren) a ehm ... ku*va ?????? víš vůbec co to ku*va znamená ? Já jsem ji viděla celkem jen s 2 klukama a hádala bych že ani s jedním nespala ... tolik lidí o ní mluví tak hnusně přitom je to tak sladkej človíček ...ona si za vše co dělá zaslouží spíš uznání.Je jí 19 a tvrdě maká ... být tebou tak před tím než použiješ slovo ku*va , vygoogli si co to znamená ....
    • Camren není real. Lauren je bisexuálka ale Camila nejspíš není. A nikde nikdo neřekl,že je na holky tak co tu meleš ty zakomplexovaný dem*nte ?! Já Camilu miluju,ale nesouhlasím s tím,co tady píšeš
      • Miluješ Camilu a nevíš že skoro všichni její fanoušci si myslí že je lesbička ...? :DDDD tak to je teda docela smutný.... a i kdyby byla tak co ..?
        Já jsem dem e nt ...? Já mám jenom oči zlatíčko :) Netřeba mi nadávat :)
        plus respektuju tvůj názor což bys měl/a i ty ten můj, konec konců jsme v demokracii můžu si "mlít" co chci ....
    • Chci tě poznat
  • všechno nejlepší Camilo :) *3* *3* *3* *3*
  • Fajn, možná bych tuhletu kamramelu dokázala mít ráda, přece jen; je pěkná, hezky zpívá atd... Ale tím, že se nalepila na Shawna a jen ho tahá za nos, tím dokázala akorát to, jaká kr*va vlastně je.. *10* *10* *10*
    • nejaka naivni fanynka shawna, ktera si mysli, ze shawn ji patri a ktera si mysli, ze se nekdy probudi vedle shawna v postilce
      jsem uz par let fanynka shawna, ale jestli budes rikat o camile ze je kur*a tak nechtěj vedet ani
    • Ona se na Shawna nenalepila a ani nejsou spolu. Navíc Shawn říkal, že se zamiloval do starší ženy. Jelikož Camilu oznařuje za dítě, opravdu nevěřím tomu, že je to ona. A navíc to, že se na něj Camila usměje nebo mu dá pusu na líčko hned neznamená, že se do něj zamilovala a nebo, že spolu chodí.

      A pokud si toho nevšiml, tak Camila je lesbička. I když měla kluka. Ale to byla spíš jen zástěrka. Vždyť mu ani pusu nedala.

      A přestaňte sakra říkat, že je to k*rva. To že je holka pěkná neznamená, že je k*rva.
      • Není lesbička
    • camila není žádná k**va se koukni na youtube tam je videoklip že prvně byli kamarádi a pak se do sebe zamilovali
  • ahojky camilo jsi můj vzor např k oblikani k malovani prostě ke vše mu a taky tě mam moc rada jo a ještě viš otom žesi trochu podobna k martiě stossel ale ty si lepši a hesči nic nemam proti martině stoessel *14* *14* *14* *3* *3* tak čauky
  • Love U Cami

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit