Přejít na výpis diskuzí

Katarína Knechtová

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stoner.jonas

    Nározky

    Ahoj Kataríno přeji Ti všechno nejlepší.Mám Tě ráda a jsem tvoje fanynka jseš úžasná a máš výborné písničky. Tak zatím ahoj *4* Naty... *4*
  • Narozeniny:)

    Všechno nej!!! *3*
  • zvize

    laska moja

    som s katky naozaj uneseny a miluju ji takovou aka je setkat se sni je zatial len snom tom *4* animal *5* mall\ *4* stav *5* slobodny *4* bezdetny *5* budem *14* spolem???????? *14* *14* *14* KATARINKA BATHORY KNECHTOVA *7* *7* *7*
    • Re: laska moja

      Katuška by s tebou nikdy nebyla!!! To je chytrá holka!!!
  • Co je dál?

    Čauky, hele mame do skoly udelat referat o svem/sve oblibenem/oblibene zpevakovi/zpevacce/skupine. Vybrala jsem si Katku... No jenze v zivotopisu je jenom Katka v Peze, ale co dal?
    • Re: Co je dál?

      Mám úplně stejný problém až na to že já mám popis!!!
  • Ahoj!

    AHOJ!!! *3*
    Vaše Katarina
    • sunnyparadise

      Re: Ahoj!

      Hahahah...naříká se slovensky náhodou VAŠA Katarina ?? *7* *15*
  • Kata

    má tady je email katarina.knechtova@centrum.sk *5*
    • zvize

      Re: Kata

      to je naozaj fajne katka ze komunikujes kedy zahras na morave Kromeriz,Zlin,olomouc,brno?ja su chlapec z hane co ma rad hudbu a hraje hanacke hard core co dela katka ked nic nedela?zatial dovidenia dopocutia...sbns.tom@seznam.cz
  • vše nejj

    Všechno nejlepší :) *4* *14*
  • Hlasujte!!!!

    Hlasujte pro singl Kataríny Knechtové Vo Svetle Žiariacíh Hviezd zde,jde to každých 12 hodin!!
    http://www.nejhudba.cz/?p= nejparada
    *1*
  • Moj Boze

    Si ji označili jako Československou zpěvačku proto, že tu písničku zpívá československy, nebo se mýlím? Kroutí to ušima. Nebo tak mají slova v modlitební knížce? Oni jsou totiž na východním Slovensku děsně pobožní! *7*
    • thecrow

      Re: Moj Boze

      Nedělej tu chytrýho a di radši do...mu. Katka je super a uši kroutí spíš takovéhle pomluvy!
      • Re: Re: Moj Boze

        Nikdo chytrýho nedělá, já jsem taky původně ze Slovenska, jenom jsem chtěla slyšet názor někoho rozumného,to ty pravděpodobně nejsi, když sám odpovídáš s urážlivě, to nebyla urážka Kataríny.Zpívá opravdu hezky, o tom nepochybuji,ale jsem "nepochopila" to jazykové pojetí té písně.
  • Katarina

    Katarina je nejlepší!!!!!!! *4* *4* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit