Přejít na výpis diskuzí

Katarína Knechtová

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bathory

    Slysel jsem Od Katariny pisen Moj Boze a sel mi mraz po zadech neskutecne.To se mi nestalo ani pri Celine Dion kdyz zpivala My heart will go on.Smekam.Honza *3* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Bathory

      Uplně s tebou souhlasim,zažíval sem to samé. *3* Ta holka má krásnej hlas *14*
      • wewerka007

        Re: Re: Bathory

        souhlas *3*
  • Neznate mapu?

    Tým osobnosti.cz, jste trapní. Když se koukám na slovenské osobnosti tak je místo narození "Československo". U českých osobnosti ale máte "Česká republika". Nechce se mi věřit, že to je překlep,,,najednou u všech Slováků JSTE SUCHAŘI
    • Re: Neznate mapu?

      Když si projedeš všechny osobnosti, tak zjištíš, že to tak neni. Příklad Tereza Huříková, Vimperk, Československo.
    • Re: Neznate mapu?

      DOBRY POSTREH , MNA TO TIEZ ZARAZILO. ALE ZE TO NESERE KATU, ZE JU TAKTO OTITULOVALI. V POHODE SAK SECI SME NA JEDNEJ LODI/PLANETE MENOM ZEM, A SLOVACI SA BUDU VZDY VIAC KAMOSIT S CECHMI JAK S MADARMI, TO JE FAKT. UZ AJ LEN PRETO ZE SME BOLI SPOLOCNY STAT.KATKU AKO SPIEVA MAM VELMI RADA, A ZASE POTVRDILA, ZE UMELCI Z VYCHODNEHO SLOVENSKA MAJU AKO SA HOVORI "GULE" !! MALA VYHRAT SLAVIKA!!!
      PRE JAKUBISKOV FILM SPRAVILA NADHERNU PESNICKU, INAC AJ JURAJ JAKUBISKO JE Z VYCHODNEHO SLOVENSKA
  • To musiš ist na koncert *3* , Katka tu nechodi *4*
    • Re: peha?

      pehu je nejlepší vidět live *14* já si sice viděla jen 2*...ale to už ji poslouchám 3roky *15* *15* *15* jn...nějaká zavyslost musi bít *14* *14*
      • Moj bože

        Kačka je suprová!!!Její hlas mi hodně pomohl v době kdy jsem to nejvíc potřebovala-skrátka si nemůžu pomoct-VYLÉČIL MNĚ!!! *4* *4* *4* Myslím tím písničku MOJ BOŽE. *4* *14*
        • tomivojtech

          Re: Moj bože

          Je to nádhera zaposlouchat se do té písničky.
  • Super

    Nááádherná ženská a k tomu super muzika....co dodat *14*
    • Hnusss

      Seš asi slepej a hluchej co!!!!Takovej komercni Shit!!!!!!!
      • Re: Hnusss

        Tak si pusť své oblíbence Evu a Vaška ať je od tebe klid!!! On ten "Hnuss" z tebe asi už i kape, a ty potom otravuješ... *5*
  • :-))

    můžeš mi poslat plsky mailíka jste supér skupina *14* *3*
  • Ahoj!

    AHOJ!!! *3*
    Vaše Katarina
    • sunnyparadise

      Re: Ahoj!

      Hahahah...naříká se slovensky náhodou VAŠA Katarina ?? *7* *15*
  • Všechno nejlepší Kataríno *15* *15* *3* *3* *15* *4* *4* *3*
  • Ahoj, koncert v Hustopečích byl velice dobrý a díky za něj. Jenom jsem nezískal žádný podpis, tak se ptám, jestli bude nějaká autogramiáda.
  • Katka

    ahoj ,tak včera byla Peha v Nejdku ,byli skvělí, doporučuji všem Kačka je pohodářka a svá po X dlouhé době bezva koncert . *3*
  • Kata

    má tady je email katarina.knechtova@centrum.sk *5*
    • zvize

      Re: Kata

      to je naozaj fajne katka ze komunikujes kedy zahras na morave Kromeriz,Zlin,olomouc,brno?ja su chlapec z hane co ma rad hudbu a hraje hanacke hard core co dela katka ked nic nedela?zatial dovidenia dopocutia...sbns.tom@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit