Přejít na výpis diskuzí

Kate Beckinsale

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ???

    Ten poslední odstavec jejího životopisu o tom že od roku 2008 žije s Hughem Jackmanem si někdo vymyslel nebo je to pravda? já sem totiž nedávno četla v jednom aktuálním časopise že je vdaná za režiséra Underworldu tak nwm. *7*
    • thecrow

      Re: ???

      Je to blbost, netušim proč to tam píšou. Je fakt vdaná za režiséra Underworldu.
      • Re: Re: ???

        Něco podobného je napsané taky u Jackmana, tak nwm komu zase vyhrává... :D
        • thecrow

          Re: Re: Re: ???

          Někdo si beztak přečet článek v bulváru a hned musel dělat chytrýho:-)
          • pravda
          • Re: Re: Re: Re: ???

            Jn asi tak *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???

              anebo neumí číst... těch možností je víc... *1*
  • Prosba

    Zdar lidi hoďte sem někdo nový fotky nejlepší herečky na světěB-) Předem dík:-D
  • Nej, nej, nej

    Kate je úplně nejkrásnější, nejúžasnější a nejpřitažlivější herečka na celém světě a já ji miluju jako nikoho:-*:-*:-*
  • Kate

    jj kate je taky mrtě dobrá herečka:-)hlavně v underworldu byla špice...ale jakto že je možný že v underworldu 3 tam hraje upe jiná herečka??!!tím mě fakt naštvali..ptž tím to pokazili...ale jinak je fakt bezvadná...;-) *3*
    • Protože to taky není o ní *1* ona to taky nemá být ona toto je Sonja (soňa) uplne jina postava v tom filmu *1* *2*
    • Re: Kate

      protože to byl díl z doby dávno minulé, tk středověk , a její postava zřejmě ještě neexistovala, ale jestli se 4.díl bude vracet zase do téhle doby, tak by tam měla být, já osobně v to doufám, protže je to skvělá herečka a v Underworldu byla úžasná *1*
    • Re: Kate

      jn,pry ale mozna bude ve ctyrce,tak uvidime..
  • dio

    krásná atraktivní *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kate-moje láska

    NEJJJJJJJ NEJKrásnější na celým světě je prostě super *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kate- milacek

    Nejkrasnejsi, nejlepsi, nejuzasnejsi..... je proste nej. Strasne moc bych ji chtel potkat. Urcite je ve skutecnosti jeste mnohem lepsi nez ve filmech. Moc ji miluju *14* *14*
    • Re: Kate- milacek

      Vážení slintaři: Najděte si konečně už nějakou babu a živou a neslintejte nad fotkama. Chováte se jako desetiletý frackové. *13* *15*
  • Skutečnos

    No ve filmech je opravdu nádherná, ale jaká je ve skutečnosti? *3*
    • Re: Skutečnos

      Je to pozitura bláznivá *5*
      • Re: Re: Skutečnos

        To teda není! Je to bezva herečka a hezká holka. *16* Moc dobře hraje tak pomlč! *16*
  • Najkrasia Zena pod slnkom

    neda sa slovami vijadia jaka je ona krasna...... proste milujem ju jak sa len da ...:D ak mate nake super fotecky kontakt 394 909 258 pomenime ...alebo i videa:....
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz
    • Re: Mám nový blog

      proč sem davas blok o hsm kdyz tohle je diskuse o kate beckinsale *7*
      • Re: Re: Mám nový blog

        páč je to chytrej člověk *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit