Přejít na výpis diskuzí

Kate Middleton

OSOBNOST 2.7.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kate middleton

    www.kate-middletom.xf.cz *14*
  • respectt

    stará mladá...

    ...tak vzhledově působí...
    • a ještě je křečovitá.Ten její zatuhlej naučenej úsměv ji nevěřím.Stále ukazuje zuby.To není normální,se stále takhle usmívat.Je to pozérka a herečka.
    • tenzie

      Re: stará mladá...

      jo no.. ale tak musí dodržovat nějaký pravidla v oblíkání.. Jinak je ale hezká
  • wauworld

    zhubla až moc !!!

    Při výšce 178 cm vážila jen 58 kg a stejně dál hubla do svatby až na 50 kg,což je silná podváha !!!!!!!!! *13*
    • Kate by se měla nad sebou zamyslet a jíst normálně. Její BMI je strašně malé. Rád se s Kate podělím o pár svých přebytečných bodíků a průměrně pak budeme oba O.K. :-)
  • svatba

    Tak ať jim to dobře dopadne :-)
  • doufám že kate bude mít lepší osud než diana
  • Všechno nejlepší k narozeninám, hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky!!! *4* *14*
  • Je to moje nejoblíbenější osobnost. *4* Je velmi krásná.
  • Kate mi přijde v pohodě,ale otázka je, jestli jí je co závidět. Buckinghamský palác mi přijde jak zlatá klec, královna se musí poslouchat a běda,když ji někdo neposlechne. Je schopná se hnusně mstít. Doufejme, že Kate čeká lepší osud než Dianu.
    • Já si myslím že Kate je normální a musí se jí poslouchat ale stejně jako mi musíme poslouchat a podřizovat se politikům.Ona to taky nemá lehké, nemůže dělat co by chtěla.Když je na dovolené a je bez vršku a všichni to mocřeší.Přitom polovina žen které vyadají jako ona se nestydí a nahoře bez chodí taky.Taky nemůže dělat co chce a musí se řídit pravidly.Takže by jsme se mohly hádat třeba celý život.Někteří lidé na ni mají jiný názor než ty.
      *4*
  • Vážně nechápu, proč tady někteří Kate pomlouvají. Je to obyčejná holka, která se vdala do královské rodiny. Navíc je opravdu hezká a nezdá se mi, že by byla arogantní a nafoukaná. To spíš ti pomlouvači mají problém sami se sebou, nedokáží projevit úctu osobě, která dosáhla vznešenějšího postavení než mají oni. To bude asi ten hlavní důvod těch pomluv. Kdybych Kate potkala na ulici, klidně bych se jí uklonila.
    A taky tady někdo narážel na to, že Kate "něco způsobila". Jestli je tím myšlena ta sebevražda té zdravotní sestry, tak za to Kate nemůže, může za to to rádio, za prvé nechápu, co je vtipného na tom vydávat se za královnu a zjišťovat zdravotní stav Kate a za druhé lidi z toho rádia mohli dopředu předpokládat, že zdravotní sestra, která tyto informace nechtěně sdělí, může mít potom s nemocničním personálem problémy (výčitky od vedení nemocnice atd.). Mě by to teda dopředu napadlo. Tenhle nejapný žert si mohli odpustit, aspoň by ta rodina nepřišla o matku a manželku.
  • Myslím že Kate je úplně normální holka, která se zamilovala do Williama
    Lituju jí za ty předpisy *16* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit