Přejít na výpis diskuzí

Kate Middleton

OSOBNOST 2.7.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://hrhkatemiddleton.blog.cz/
  • Princ William si nemohl vybrat líp!!! Kate je skutečná princezna, krásná zevnějškem i vevnitř. *5*
    • Přesně
  • krasna kate prejivam krasnou holcicku uzasne jmeno princeznicka diana vse nej
  • Velká gratulace k narození miminka.
    Chtěla jsem aby se jmenoval Alexandr nebo Louis a troch se mi to splnilo. Jmenuje se Její královská výsost George Alexandr Louis z Cambrige.
    *4*
  • Je to krásné jméno, moc gratuluji rodičům ke krásnému miminku. *4*
    • blé *11* *11*
      • No ty máš dost!!!!
        • Tery!
      • ???????
  • Máte krásné děti, Výsosti. A mám Vás ráda nejen proto, že jsem se narodila taky 9.1., ale taky proto, že jste mi za příklad. *14* *14* *14*
    • *16* *12* *9* *2* *2*
  • I wish all the best for baby Kate and Wiliam in the Czech Republic made a film as you see it and know that you belong luck and baby I could not wait until it is born. *4*
    • Hallo Kate and Wiliam,main Friend...Main countri Czech Republik...Main neim Lukes..Bull...veri nais babe... Goodbai .... veri Clismas..... bai..Main eimal adreese.www.Mongol555@eimal.cz *5*
  • Moc gratuluji k miminku, hlavně ať jste zdraví... *3* *4*
  • Happy Birthday *14*
  • martina81
    Také mě štve, že o vévodkyni někteří mluvíte tak škaredě. I během chození s Williamem nevykřikovala ani nedávala patřičně vědět, že chodí s budoucím králem *4* . Podle mě je to inteligentní a dobře vychovaná žena *5*.

    Vím, že si to nepřečte, ale BEAUTIFUL BIRTHDAY CATHERINE *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit