Přejít na výpis diskuzí

Kate Middleton

OSOBNOST 2.7.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ixmrnzufcbjngv hk
    • Souhlasim *6*
  • Kate je velmi milá a inteligentní dívka, je moc sympatická a přeju jí s Williamem hodně štěstí a taky opožděně všechno nejlepší k narozeninám.
  • veliká gratulace k narození syna:)
  • Ten Trubkin, který psal nadpis o stranu zpět by se měl vrátit do základky někam na první stupeň, aby se naučil, kde se v naší gramatice píší velká písmena. Je z něho cítit moderně rozšířená deformace osobnosti a vzdělání rozmachem techniky. Sebelepší počítadlo nenahradí hloupou hlavu.
  • At děla co chce stále vypadá jako selka. Na princeznu Dianu nikdy nebude mít...
    • Jsi primitivní blb !
    • Je poznat amanta z od pásu.Bohužel je Vás hodně,jak říká soudruh Babiš.
    • hňupe!!! A kdy říkala, že chce vypadat a vyrovnat se Dianě??? Je svá!
    • podobu Diany nemá ale srdce a duši ano
  • 56 kilo nemá,to spíš 42 ! *15*
    • Jsi pitomec *16* *10*
  • Její falešná hra na skromnost je alespoň pro mě již dlouho zcela zřejmá... Moc dobře si byla od počátku námluv s královskou rodinu vědoma, jaké výhody bude moci požívat a při své inteligenci a ze zkušeností prostřednictvím Lady Di musela vědět, že vše spolu nese i nemalý zájem bulváru... Vybrala si to, tak jí tu nelitujme. Kolik zvracejících těhulek leží v nemocnici? Zhýčkaná princeznička tím ovšem "nepřímo" způsobila, co způsobila...
    • jsi hroznej d*bil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Ubožáčku, tebe ani komentovat nemá cenu...
    • Jak falešná hra.Každý člověk je nějaký.A mě to zase přijde,že Vy jí ten post závidíte.
      A mohu říci že i Lady Di to jednoduché neměla.
      No a co,že Kate ležela v nemocnici s nevolnostma každá žena to nějak snáší.
      Každý by si měl zamýst před svým prahem než-li bude kritizovat druhé.
      • Laskavě si zodpovězte otázku, jestli má DÁMA zapotřebí se někde ukazovat nohoře bez, navíc v takovém postavení, jakého vedomě dosáhla sňatkem s královskou rodinou! Jaká drzost jí pudí k tomu žalovat novináře, který dělá svou práci, to opravdu nechápu... Kdyby se chovala jak má, jak jí protokol přikazuje, jistě by nemusela podstoupit takovou trapnost!!!
        • Mluvíte mi z duše!!! Ona si prostě myslí, že když je princezna, že může všechno a nemusí nic, nevyplatilo se jí to, ale královská rodina vše zazdí... Do kdy však?
    • Vedela, ze bude sa musiet riadit podla urcitych pravidiel, tak nech sa nestazuju ak ju prenasleduju novinari, urcite sa nemusi pretrcat hore bez, nepasuje to pre zenu na jej postaveni....aky zivot si vybrala taky ho ma a je neskoro sa stazovat...
    • Já nevím, co tedy proti té Kate všihni máte. Já jí to všechno přeju, na mě působí úplně normálně. Má hezký vkus v oblékání a podle mě je perfektní!
  • vse nej <3 *14* iam sorry ale one directin je lepsi <3
    • LOL!! Tak tohle jsem ještě nežral *11* *11* *11*
  • nika1979
    *12* *12* *12* *16* *16* *14* *14*
  • happy birthday kate

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit