Přejít na výpis diskuzí

Katherine Pierce

OSOBNOST 5.11.2012 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday--> *3* ;)
  • Kaat je nej! Kdo si myslíte že se hodí k Damonovi?
    • VampiL
      Přesně to si taky myslím.
    • Jop!:-D
  • jooooooo
  • Katherine je sueper *3*
  • Páni konečně někdo semnou souhlasí Elena je hodňoučká a nikdy neví co chce za to Katherine ta je suprová má neutrální karmu což je tak normální.Mě by se Katherine hodila spíše k Damonovi kdyby to tak udělali bylo by to skvělé oba dva jsou stejní *14* . Všichni si myslí že je to mrcha že je opustila atd. Ale ona to dělala jen pro ně aby jim neublížila nechápu co všichni proti ní mají *16*
    • Takze za 1.Katy je skvela , mysli na vse je chytra a je to mrcha v dobrem smyslu.Za 2. vsichni rikaji je to ... ze opustila Damona a Stefana ale myslite si ze mela na vyber delala to pro ne aby jim neublizila ! at je Kath podle vas jaka koliv v mích ocich zustane hrdinkou ! Hodne si toho prozila vemte si umrela ji rodina ( Klaus je zavrazdil) Musela pred nim porad utikat , tolik lidi musela vyuzit ale proto aby prezila! Ale je proste zla i hodna miluje prirodu a chrani ty ktere miluje . Soudite ji podle Eleny ale ta je az moc hodna a chdi se Stefanem , takovou opici *1* , ale o to nejde . Katy Je NEJ ! *14*
    • Jo přesně. Katherine je super a hodí se k Damonovi. Elena je barbie a je strašně namyšlená a na všechno strašně citlivá. A jak řiká Erica: ona je chránila ale za to Elena je mrcha a utekla od nich protože se bála aby jí nic neudělaly. Kat se vážně hodí k Damonovi- jsou prostě stejný a náramě by si rozuměly kdyby to Elena nepokazila... *16* *10* podle mě je to fakt citlivá mrcha a Damona ani Stefana si nezaslouží! *16* Kat je ale upně něco jinýho a s Damonem by vážně velice vynikla! *14* *3*
    • Katherine-Nina
      No po pravdě Katherine je oblíbenější než Elena ale Katherine je super a mám ji ráda je to moje nej ženská postava ze všech seriálů. *14* *14* *14*
    • jooooo
    • Ona je proste best sexy naj kto súhlasí? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5*
  • Ano Katherin je lepší než Elena ona ví co chce a Elena ne pořád přemýšlí kterého by chtěla
    • Přesně! Je namyšlená.... *7* *16*
    • Moje řeč *4*
  • Katherine se mi na TVD líbí nejvíc. Postava Eleny mě vytáčí, protože pro ní chtějí všichni pořád jen to nejlepší a pořád ji někdo musí ochraňovat a zachraňovat, kdežto Katherine je silná žena, je lstivá a nevypočítavá - té
    fandím! :D
  • Mrs.Wesley
    Katheryn je úžasná,nejlepší z TVD protože je taková napůl hodná napůl zlá taková mnohem lepší verze Eleny*15**15**15**15*
  • Katherine je nejlepší a veskutečnosti neni mrcha ale buhužel se stane člověkem a umře v 5.serii :( .Jeto nej postava ze všech
    • StefBelVamp
      Ale Katherine neumře, přesune své vědomí do těla Eleny :D a bude ho ovládat místo ní :Dd
  • kristynpost
    Ale narodila se 5.6

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit