Přejít na výpis diskuzí

Katherine Pierce

OSOBNOST 5.11.2012 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • StefBelVamp
    Katherine opravdu přežila :DD ANO
  • Katherine hrozně moc miluju je krásná atd.rozepisova to nebudu to nevím kam bych se dostala :)
  • Mám ráda Kat je moje nejoblíbenější:3 A proto je mi tak strašně líto že umřela:( Budemi v serialu postradat:( Byla to proste Katfarene Pierce to ona dostala vse co chtela, bez ni to bude .....
  • Katherine přímo miluju a vy prosím odepište *1*
  • Vampire-Talita
    Katherine mám docela ráda,ale Elenu mám radši *4* *14* *15*
  • Jo a až budete pak taky něco psát tak mimochodem, ten "Klausův pomocník" který Katherine osvobodí, je Nikův (Niklausův) bratr Eliah. Eliáš a zachrání ji, protože ji miluje, Kate jeho taky, protože jí zachránil život, nevyužívá ho, ale má to háček Liah je původní, a Klaus se mu za to taky odvděčí. Katherine miluje, Liaha. Ale, je holt mrcha od přírody..:D že Caroline Edwards?
  • Co tady melete, Jeremyho zabila, to jo a mimochodem prsty usekla Johnovi, bilogickému otci Eleny, ale ten pak taky umře..na dlouhé povídání, proč tady plácáte osmé přes padesáté a na The Vampire diaries, se prostě nepodíváte?! *16* *10* *6* *3*
  • Vše nej k narozkám kat
  • alex19
    ne jen mu usekla prsty a bodlaho.přežil ale musel odjet protože ho elena nechtěla veměstě .stefan mu vyhrožoval *5*.kousnul ho a on odjel *5*
    • Asi né no B-) !!
  • jak je tam napsáno že skoro zabije Jeremiho tak ona ho vážně zabila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit