Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *12* i love you
  • Katy Perry je moje druhá nejoblíbenější zpěvača a líbí se mi od ní písnička:Last Friday Night *1* *3*
  • katy perry válí

    Katy Perry je moj nejoblíbenější zpěvačka a k ní patří její písně: firework, hot n cold, teenage dreams
    • Re: katy perry válí

      Máš podlě mě pravdu ale myslim že podle mě tam jedna píseň chybí ale to neva pa.
  • ET

    Nová písnička od Katy Perry-ET je fakt hustá,akorát si myslím, že ten Kanye West je tam docela zbytečnej.Jinak je to bomba.
  • katy

    Katy je výborná zpěvačka ,mám ji moc rádá . Je hrozně krásná má naprosto dokonalé očka ,vlasy ...uplně všechno je na ní dokonalé .Je hrozně milá a na nic si nehraje . A abych nezapoměla malý vzkaz pro odpůrce ,kteří sem naprosto zbytečně píšou : málo kdo zpívá téměř všude na živo jko Katy tk jdete do háje !!!:))
  • ČR

    Nebude Katy taky někdy v Čr? :)
  • allisonc

    Katy

    Nejlepší jsou Teenage dream a Firework *3* .
    • Re: Katy

      Súhlasím najlepšie pesničky od Katy sú Teenage Dream a Firework tiež sa mi najviac páčia. *4* *3* *14* *14*
      • allisonc

        Re: Re: Katy

        *3* *1* *14*
  • katy perry

    já katy perry ne miluju *4* ale líbí se mi jak zpívá *8* *8* *3* *3* *3*
  • Katy Perry

    Ahoj zdravim všechny,kdo taky tak zbožňují Katy Perry.Je to úžasná zpěvačka s úžasnými písničkami.A jestli se někomu Katy nelíbí,tak ať se klidně posere a nepíše sem.Nemá tady co dělat.Milujúúúúúúúúúúú
    • Každý má právo na to, aby vyjádřil svůj názor a pokud se to Vám milovníkům Katy Perry nelíbí, nemusíte to taky číst. Budete se muset hold smířit s tím, že každý Katy Perry milovat nemůže a já jsem jeden z nich, který tvrdí, že není jedna z těch, která by se měla řadit mezi dobře zpívající zpěvačky. =)
  • Katy Perry

    Pesnička Firework nemá chybu velmi sa mi páči aj klip milujem. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit