Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gabi123

    prosim o hlas

    http://www.inparty.cz/fotocasting/l ipnik/ prosiim o hlas pro cislo 24...v te adrese ma byt lipnik dohromady, nwm cim to je,ale vzdy je tu mezera mezi l a i..ma to byt dohromady..dekuji za hlasy
    hlasujte prosim kazdy den do 9.2. moc dekuju
  • Koncert

    Polovina z vás tvrdí jak je na koncertech strašná a jak hrozně zpívá.. Vsadím se ,že ani polovina z vás nebyla na jejím koncertuů.. Já jo líbí se mi jak zpívá na koncertech .. Zpívá naživo což se teď docela cení.. *3* Takže až na nějakym koncertu budete tak pak se mužeme pobavit *4* ..
    • Jistě. Cením si toho, že zpívá živě, protože to většina popových zpěváků nedělá, ale nesouhlasím s tím, že by Katty zpívala naživo nějak úžasně. Znám lepší :)
  • nejlepší písničky

    mě se hrozně líbí firework, teenage dream , hot n cold , california girls a i kissed a girl
  • Katy Perry

    Katy prajem príjemného Silvestra a štastný Nový Rok,držím palce nech sa jej darí mám aj CD Teenage Dream. *4* *3* *14* *14*
  • naj katy

    tá pesnička FIREWORK a TEENAGE DREAM súú best!! milujeme Katy! *14* *4*
  • Katy Perry

    Katy je strašne sexy,nádherná speváčka!!! *14* *14* *14*
  • Katy Perry

    Pesnička Firework od Katy je úžasná aj ten klip. *4* *3* *14* *14*
  • Katy :)

    Je to nejlepší zpěvačka .. ! :) Miluju ji ! :)) I všechny její písničky ;) a klipy.. Byla sem na jejím koncertu :) a pudu na další :P :) *14* *3*
  • Katy Perry

    Je The Best speváčka I Love You Katy. *14* *14* *14*
  • ...

    i love katy *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit