Přejít na výpis diskuzí

Keanu Reeves

OSOBNOST 31.12.2006 
346 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stal by za hrich:-)
    • Re:

      Tak to mas teda pravdu!!!stal by za hrich a ne jenom za jeden,neni to ten typicky holywoodsky krasavec,ale ma charizma a je mooc zajimavy a to nejen tim jak vypada,ale v jakych rolich ho vidavame *14*
  • super herec keanu

    Nejsem jako ostatní holky, co šílej třeba po Bradovi nebo Orlandovi,ale Keanu je fakt jednička.
  • můj milášek:-)

    Keanu je ten nejhezčí chlap a nejlapší herec.... :-D
  • Můj oblíbenej herec Keanu

    Ahoj lidičky, už od malička mám ráda Keana Reevese. Když jsem ho poprvé viděla v jeho filmu Matrix, tak jsem si ten film pořád přehrávala až ho už umím naspaměť. Nekoukala jsem se na něj jen proto že je krásnej, ale proto že je výbornej herec. Zdravý Týna!!!!!!
    • Re: Můj oblíbenej herec Keanu

      já taky umim celej Matrix naspaměť a to ještě k tomu Constantine *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Jen škoda, že měl v životě takovou smůlu:-(( Muselo to pro něho být strašné, když stratil rodinu. Ani si to neumím představit.
  • Keanu ty seš ten nejlepší herec na světě a taky ten nejhezčí.Ty seš prostě vynikající a nejlepší a Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeejhezčí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!Krasavče!
  • Pohledný chlap

    je ten Keanu!Prostě chlap,jak má být-se vším všudy:))Divím se,že ho neulovila nějaká kolegyňka...Přeji mu jen to nejlepší!!
  • Keanu je prostě nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!§§
  • No tak holky, nechtějte po tolik. Já vím, měl by natočit další trhák takovýho rozsahu jakko je Matrix nebo Ďáblův advokát ale nesmí se tolik přemáhat. Už tak si vytrpěl v životě DOST. Nemluvě o smrtelné nehodě jeho zesnulé manželky Jenn, smrt jeho dítěte hned po porodu, otec ve vězení a aby toho nebylo dost tak jeho sestra Kimmy se lečí už dlouho z leukémie a pořád se nic nelepší. Takže na něj buďte přívětiví a trpěliví. Čaugy Sycky
  • Ahojky.Nechci byt jako jedna z tech pubertalnich holek,ktera je zamilovana do viz Pit,Beckham,....ale nemuzu si pomoct.Keanu je proste UZASNEJ.Nejenom jako herec,ale i jako clovek.Preji mu jen to nej.Hlavne v osobnim zivote,Lidi budte na sebe hodni.PA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit